קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

5 סיבות טובות מדוע מתנה ליולדת לא צריכה להיות יקרה

היולדת עסוקה במחשבה על מזכרות לאירועים שיחולקו באירוע הברית או הבריתה. ואתם? מוצפים בהתרגשות ומחפשים מתנה ליולדת. רגע לפני שאתם מוציאים סכומי עתק, חכו. לפניכם חמש סיבות טובות מדוע אינכם צריכים להוציא כספים רבים עבור מתנת הלידה:

 

1. המקרה הקלאסי בו העיקר הוא הכונה

 

הנטייה הטבעית היא לחשוב כי בעת שמשקיעים יותר כסף במתנה, כך מגולמת בה כוונה טהורה יותר. המציאות היא אחרת לגמרי: מה שנחשב באמת הוא הכוונה הטהורה שלכם ולא כמה כסף הוצאתם לבסוף על המתנה. זכרו כי אל בית היולדות מקבלת היולדת המון מתנות ליולדת, כך שהיא לא באמת משקיעה תשומת לב במחשבה כמה עלתה כל מתנה, אלא במה היא קיבלה. אם אתם רוצים להתבלט מעל כולם, העניקו מתנה שימושית שתשרת אותה. עלות המתנה? לא באמת משפיעה.

 

2. אל תשכחו את ההשקעה במתנה באירוע

 

אם אתם מספיק קרובים אל היולדת בכדי להעניק לה מתנה בחדר היולדות, אתם לבטח מספיק קרובים אליה בכדי להיות מזומנים לאירוע הבריתה או הברית שיגיעו בקרוב. המון פעמים ההתרגשות הגדולה מוציאה אתכם מאיזון ומריכוז ואתם שוכחים שעליכם להעניק מתנה ליולדת ולרך הנולד גם באירוע העתיד להגיע. ההמלצה היא להגדיר תקציב עבור שני האירועים: מתנה אל חדר הלידה ומתנה באירוע הגדול. כך, יש לכם יכולת לחלק את התקציב ולהישאר עם יד על הדופק לאורך כל הדרך כמה אתם מוציאים. בלי תקציב? אתם עלולים למצוא את עצמכם עם חור בכיס.

 

3. למה לשלם ביוקר אם אפשר שלא?

 

אז למה באמת לא צריך להוציא המון כסף על מתנה ליולדת לבת? מהסיבה שכיום ישנן חנויות מקוונות המאפשרות לכם לרכוש מתנה מקסימה, ייחודית ומרגשת גם במחירים נוחים. היו ימים בהם ענף המתנות ליולדת היה מצומצם מאד, וכך כמעט ולא הייתה תחרות. כיום, ישנן לא מעט חנויות המציעות לרכישה מתנות שכאלו, כך שאתם יכולים להיות צרכנים נבונים ובאמצעות השוואת מחירים לגלות היכן הכי משתלם לכם לרכוש. מתנה ליולדת לבן ולבת יכולה להיות מותאמת לתקציב שלכם מאחר וישנו טווח גדול מאד של מחירים – מעשרות שקלים ועד מאות שקלים.

 

4. מתנה נמדדת על פי האיכות שלה ולא על פי העלות שלה

 

רגע לפני שאתם מחליטים מראש שאתם הולכים להוציא סכום X על מתנה, כדאי שתדעו דבר חשוב: המתנה שלכם נמדדת לא על פי העלות שלה אלא על פי האיכות שלה ועד כמה היא תשמש את היולדת ואת הרך הנולד. נסו להתעלם מהמחירים הצמודים אל המתנות השונות ונסו לאפיין את המתנה שלכם על פי פרמטרים אחרים שאינם העלות הכלכלית: מה כל יולדת צריכה, האם אתם מעוניינים להעניק אביזר, פריט לבוש או צעצוע, האם אתם מעוניינים במתנה לרך הנולד או ליולדת בעצמה וכדומה. לגבי המחיר? התמודדו מולו רגע לפני גיהוץ כרטיס האשראי.

 

5. מתנות יקרות לא תמיד משקפות איכות

 

שלא תיפלו בפח: לעתים העלות הגבוהה היא אשליה. למה הכוונה? ישנן חנויות המוכרות חבילת מתנות ליולדת במחירים מאד גבוהים מבלי שהם משקפים את הערך האמיתי של החבילה. לכן, ההמלצה היא לבחור גם בחנות שתמכור לכם במחירים הוגנים, וגם לבחור את המתנה על פי ערכה האמיתי ולא על פי המחיר שלה.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן