קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

5 טיפים שיחסכו לכם כסף עם רכישת מתנות ליולדת

נדמה כי כולם שותפים לאותן התחושות אך לא כולם ממהרים לשתף אותן: בעת שעליכם להעניק מתנה, הלב נפתח והנשמה מתרחבת, אך אתם לא יכולים להתעלם מהעובדה כי לעתים הענקת מתנה עולה לכם הרבה מעבר למה שאתם מצפים להשקיע. על כן, במקום לחוש לחוצים רגע לפני רכישת מתנות ליולדת ולחוש בכיס הקרוע אחרי, לפניכם חמשת הטיפים שיאפשרו לכם לחסוך כסף עם רכישת המתנה:

 

1. הדרך לתקציב גדול: התאחדו עם מכרים נוספים

 

הטיפ הראשון הוא לחבור אל מכרים נוספים שלכם: חברים נוספים של היולדת, בני משפחה או קולגות למקום העבודה. המטרה: להגיע לתקציב גדול לרכישת המתנה המבוסס על העובדה כי אתם מעניקים את המתנה ממספר אנשים. באופן זה, אתם יכולים להגיע לתקציב גבוה שאינו מושקע רק מכספכם אלא ממכרים נוספים. תקציב גבוה מאפשר לכם להעניק מתנה מרשימה יותר ופונקציונאלית יותר ליולדת.

 

2. מארזים גדולים הינם חסכוניים יותר

 

מתנות ליולדת שתרכשו בנפרד יהיו יקרות יותר בהשוואה למארזים המוכנים. איך זה עובד? המחירים של המארזים המוכנים אינם משקפים במאת האחוזים את עלות המוצרים השונים הנמצאים בהם. המשמעות היא שאם תרכיבו את המארז בעצמכם, תגיעו לעלות גבוהה יותר. על כן, במידה ואתם מעוניינים להעניק מארז גדול של כמה פריטים, העדיפו את המארז המוכן וכך תחסכו כסף.

 

3. בצעו את הרכישה דרך אתר “קרוסלה”

 

רכישה מקוונת באתר אינטרנט של מתנות ליולדת הינה רכישה זולה יותר. עוד לפני שמדובר על המחירים המוצעים לכם באתר, כדאי לדבר באופן כללי על רכישה המתבצעת על גבי הרשת: אתם חוסכים המון כסף עצם הרכישה בפלטפורמה שכזו מאחר והיא מתבצעת ישירות מהמחשב שלכם. אינכם צריכים להוציא כסף על נסיעות, חניות במרכזי קניות או בייביסיטר לילדים. כמו כן, מראש המחירים המוצעים ב”קרוסלה” הינם מחירים הוגנים. באפשרותכם לרכוש מתנות בתקציבים שונים ולצפות אך ורק במתנות הרלוונטיות לכם מבחינה תקציבית.

 

4. דרגו את האפשרויות וצרו סדר עדיפויות

 

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שלבסוף גורמות לכם להוציא וכמה שיותר היא לא לערוך רשימה מסודרת שמטרתה לבצע סדר עדיפויות. כך, קורה לא אחת שאתם מתלבטים בין כמה פריטים שונים אך לבסוף מעניקים את אלו שהכי פחות נחוצים ליולדת. במידה ועגלת הקניות שלכם מלאה, כדאי מאד לערוך סדר עדיפויות ולמקם את המתנות מזו שכדאי להעניק ועד זו שלא כדאי כלל להעניק. אחד השיקולים שלכם יהיה עלות הפריטים והתאמתם לתקציב שלכם.

 

5. הגדירו תקציב ועשו הכל על מנת לעמוד בו

 

מתנות ליולדת שאתם רוכשים חייבות להיות מבוססות על תקציב שהגדרתם מראש. בעת שאינכם מגדירים תקציב אתם עלולים למצוא עצמכם עם חור לא קטן בכלל בכיס. על כן, לא משנה אם אתם רוכשים את המתנה רק בשמכם או בשם כמה מכרים, קבעו מראש כמה אתם מעוניינים להשקיע וכך תוכלו להתפקס על המתנות הרלוונטיות לכם.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן