קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

5 אירועים מיוחדים להעניק מתנה לנשים

כל יום הוא הזדמנות מצוינת לפרגן ולאהוב. עם זאת, ישנם מועדים מיוחדים שבהם מתנה היא ממש בגדר חובה:

 

1.לפני הכל: באירוע הלידה

 

אם יש אירוע שדרכו אפשר להיחשף לעוצמה הנשית ולכוחות העל של הנשים, הרי שהוא אירוע הלידה. לאורך תשעה חודשים שלמים, עוברות הנשים מסע שאינו קל בהכרח. השיא? עם סיום תקופת ההריון ואירוע הלידה. לא ניתן באמת להעביר במילים את ההתרגשות הגדולה המורגשת עם הגעת חיים חדשים לעולם. עם זאת, ניתן לתרגם את ההתרגשות למתנה מפנקת שניתן להעניק לה ביום המיוחד שלה.

 

2.היא גדלה בשנה? פנק אותה במתנה

 

אולי האירוע המזוהה ביותר עם מתנות בהשוואה לכל אירוע אחר, הוא יום ההולדת. ביום בו בת הזוג שלך, החברה הכי טובה שלך, אמא שלך או אחותך חוגגות יום הולדת – מגיע להן לקבל מתנה. כל אישה מגלה עניין בתחומים אחרים, יש לה העדפות שונות וכך גם הציפיות מהמתנה משתנות. עם זאת, ישנן מתנות קלאסיות שמנצחות תמיד כמו תכשירי טיפוח, שוקולדים ופרחים.

 

3.יום האהבה – היום שלכם

 

זה לא שאתם לא אוהבים כל השנה, אלא שיש יום אחד בשנה שמזכיר לכם שזכיתם אחד בשניה. ביום האהבה – העברי או הלועזי, תוכל לפנק את אהובתך במתנה הניתנת מלב אל לב. אילו מתנות כדאי להעניק? השמיים הם הגבול. בעוד ישנם גברים שמתכננים נסיעה לחו"ל, גם ישנם גברים שדבקים בתקציבים מעט צנועים יותר. אז מה תוכל להעניק לה? החל ממתנות עם הקדשה אישית ועד מארז ביוטי מפנק.

 

4.יש לכם יום יום חג

 

וכן – לוח השנה העברי כולל בתוכו גם לא מעט חגים ומועדים. מתנה הניתנת בחג היא מתנה מרגשת, שמוסיפה גוון מיוחד וחגיגי מאד לחג. את המתנות לחגים נהוג להעניק בעיקר בראש השנה ובפסח, אך גם ניתן להעניק מתנות בחגים אחרים כדוגמת סוכות או שבועות. כך לדוגמא, בחג שבועות היהי ניתן להעניק ברוח החג מארז שוקולדים חגיגי וממותג בעיצוב שחור לבן – "עיצוב פרה".

 

5.מחווה רומנטית לא צריכה אירוע מיוחד

 

ולעתים, הסיבה למסיבה היא פשוט האהבה הגדולה שלך אליה. אתה רוצה לפנק אותה במחווה רומנטית ממך אליה? כל מה שאתה צריך הוא כוונה טהורה – לא מעבר לזה. כל אישה אוהבת לחוש נחשקת ומחוזרת, ומתנה שניתנת כך סתם בשגרה, היא המתנה המפתיעה ביותר. תוכל להעניק לה במתנה בושם, שובר זוגי לספא, ארוחה מפנקת במסעדה או לבחור לה תיק מתוך קולקציית תיקי נשים יוקרתיים.

Add to cart
×
דילוג לתוכן