קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנות עד הבית ליולדת – המתנה המושלמת!

אחרי תשעה חודשים של המתנה וציפייה גדולה, אתם מקבלים לסמרטפון שלכם את התמונה שכל כך חיכיתם לראות: היולדת הטרייה, בן זוגה והרך הנולד בסלפי ראשון! אלו הרגעים בהם אתם רוצים לחבק ולעטוף את המשפחה המאושרת באהבה גדולה. סביר כי גם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הבאה: האם להגיע לביקור בבית היולדות?

מצד אחד, אתם רוצים להיות שם ברגעים המאושרים ביותר. מצד שני, אתם לא רוצים להיות מטרד על היולדת הטרייה. לא משנה מה אתם תחליטו לעשות בסופו של דבר, הרי שבכל מקרה תוכלו להעניק לה מתנה בשמכם! המתנות של “קרוסלה” נשלחות ליולדת לבית היולדות או לביתה! 

כבר ביום הלידה: מתנה מכם!

החנות שלנו היא חנות מתנות מקוונת, כך שבכל רגע נתון אתם יכולים לרכוש מתנה ולשלוח אותה ליולדת. גם אם תחליטו בסופו של דבר כן לבקר אותה בבית היולדות, תוכלו לחבק אותה ברגע המיוחד בו אתם מקבלים את ההודעה המשמחת שהיא ילדה. הזמינות שלנו גבוהה, ואנו שולחים את המתנות בהתראה קצרה. ככל שהמתנה נשלחת סמוך יותר ללידה, כך היא בעלת ערך רב יותר.
מה תוכלו להעניק במתנה? בקטלוג שלנו מוצעות לכם שלל אפשרויות – החל מעשרות שקלים ועד מאות שקלים. כל מתנה שלא תבחרו תעורר רגש חיובי, תעלה חיוך ותשמח את היולדת ומשפחתה ביום המרגש. 

כבדו את רצון היולדת לנוח ולהתאושש

לרוב, בעת שתשאלו את היולדת בנימוס האם ניתן להגיע ולבקר אותה, היא תשיב בחיוב. עם זאת, לעתים הרצון האמיתי שיש ליולדת לאחר הלידה הוא פשוט לנוח. לכן, כדאי לאפשר ליולדת בימים הראשונים שלאחר הלידה (ובטח שביום הלידה), לנוח ולהתאושש ולהיות עטופה בזרועות המשפחה הקרובה. המתנה שתגיע מכם לבית היולדות, מפגינה נוכחות בשמכם! בהמשך, תוכלו לבקר את היולדת בביתה.

טיפים לבחירת מתנה מושלמת ליולדת:

אירוע הלידה הוא לא רק אירוע מרגש, אלא גם אירוע שמאד כייף לתת בו! רבות דובר על כך שהנתינה מספקת יותר מהקבלה, וגם אתם עתידים ליהנות מהסיפוק האדיר. המתנה שאתם מעניקים היא חתיכה מכם! איך תוכלו לבחור את המתנה המושלמת בעבור היולדת? הסתייעו בטיפים הבאים:

  • הגדירו מראש את הסכום אותו תרצו להשקיע במתנה ליולדת
  • האם המתנה שלכם מיועדת לתינוק או ליולדת בעצמה
  • בחרו מתנה בצבע מתאים בהתאם למין הילוד – ורוד או תכלת

המארזים שלנו מגיעים בגדלים שונים, וכוללים שלל פריטים שימושיים: מוצצים, בקבוקים, תכשירים, קישוטי עגלה, פריטי לבוש ועוד…
בחרתם להעניק מתנה ליולדת ולא לרך הנולד? עיסויים יכולים להיות אופציה טובה! אחרי תקופת ההריון והלידה, היולדת יכולה לקחת פסק זמן ולמלא את עצמה באנרגיה. העיסוי מטיב ברמה הנפשית-רגשית, וכמובן שברמה הפיסית. חשוב מאד גם לפרגן ליולדת במתנה מפנקת, ולהעניק גם לה תשומת לב מחבקת.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן