קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מעניקים מתנה כפולה ליולדת הטרייה

אחרי המתנה ארוכה של תשעה חודשים, הגיעה הבשורה המשמחת: היקרה לכם ילדה! האירוע המרגש הזה לא מסתכם בחיבוקים, נשיקות ואיחולים חמים, אלא גם בשידוך של מתנה מפנקת מכם אליה. לא מעטים אלו המעסיקים עצמם בשאלה אודות אופי המתנה. בעוד ישנם אלו שרוצים להעניק את המתנה לרך הנולד, ישנם אלו המוצאים לנכון להעניק את המתנה דווקא ליולדת בעצמה. במקום להטריד את עצמכם בשאלה למי להעניק את המתנה ומה הדבר הנכון ביותר לעשות, הרי שתוכלו להעניק מתנה כפולה! מתנה מושלמת ליולדת הטרייה היא המשאלה שלכם? ככה עושים את זה!

 

המתנה הראשונה – לרך הנולד:

 

אז מאחר ומדובר על הרך שנולד וזו יום הולדתו, הרי שללא כל ספק המתנה הראשונה מוענקת לו. כיום אתם יכולים להנות משפע עשיר ומגוון עצום של מתנות המתאימות לאירועי הלידה, וכך להעניק מתנה הקרובה ללבכם וכזו שתוכלו להיות בטוחים כי תעורר אפקט של התרגשות אצל היולדת ובני משפחתה. מאחר והמטרה היא להעניק מתנה גם לתינוק וגם לאם, הרי שכדאי להעניק תשומת לב לסוגיית התקציב ולחלק אותו בצורה כזו שתשאיר לכם אפשרות להעניק מתנות מפנקות.

 

המתנה השנייה – ליולדת הנרגשת:

 

אחרי תשעה חודשים ארוכים בהם האם עבדה קשה ולבסוף העניקה חיים לרך הנולד, מגיעה לה ללא ספק מתנה! המטרה היא להעניק לה תשומת לב ולחבק אותה ביום המרגש שלה במתנה המוענקת לה באופן אישי. מתנה מושלמת ליולדת הטרייה אינה בשום פנים ואופן מתנה המצריכה מכם לבזבז זמן רב בחיפוש או השקעת כספים מיותרים. מטרת המתנה היא להפוך את היום שלה למרגש אפילו יותר, כך שבחירה של מתנה מפנקת וכזו שניתן להשתמש בה באופן מיידי היא הבחירה הטובה ביותר.

 

הכייף שבלקבל, הסיפוק שבלתת:

 

אז למה בעצם כדאי להעניק מתנה כפולה באירוע הלידה – גם לתינוק וגם לאמו? גם אתם, כמעניקי המתנה, וגם האם והתינוק שמקבלים את המתנה יוצאים נשכרים. ראשית, אתם זוכים בסיפוק אדיר מאחר ואתם יודעים כי הפכתם אותה למאושרת עם הענקת המתנה שלכם. בעת שמעניקים, הלב מתרחב ותחושת הנתינה מעוררת רגשות נפלאים אצל המעניקים. מצד שני, כאשר מדובר על היולדת הטרייה, מתנה שכזו תחרוט אתכם בלבה ותרגש אותה ללא ספק.

 

אז מה מעניקים לה כמתנה?

 

תוכלו להעניק לרך הנולד מארז מפנק עם שלל פריטים שונים. מדובר על מארזים המכילים בגדי גוף, מוצצים בקבוקים, קישוטים לעגלה ואפילו שוקולדים להמתקת החגיגה. המארזים המדוברים מגיעים במחירים שונים המשתנים על פי תכולת המארז, כך שאתם יכולים לשלוט בתקציב המתנה. כאשר מדובר על האם וברצון שלכם להעניק מתנה מושלמת ליולדת הטרייה, תוכלו להעניק לה מארז מפנק עם שלל מוצרי ספא ריחניים ונעימים הכוללים שמנים וקרמים. כשם שחשוב לפנק את הרך הנולד, חשוב גם להעניק תשומת לב לאם.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן