קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

כל מה שרציתם לדעת על משלוח מתנות ליולדת ולא העזתם לשאול

לידה היא אירוע משמח לכל הדעות וספק אם יש עוד אירוע כל כך מרגש כמו לידה. כאשר נולד לקרוב שלנו ילד או לחברים שלנו אנחנו רוצים לעשות הכול בכדי להשתתף בשמחה שלהם ולהראות להם עד כמה אנחנו מתרגשים. אך כיצד אנחנו יכולים לרגש בשמחה של המשפחה המאושרת, איזה מתנה מיוחדת אנחנו יכולים לקנות להם שתרגש ותהפוך את האירוע לייחודי ומיוחד? נראה כי עומדות בפנינו הרבה מאוד אפשרויות שאנו לא מודעים אליהן ואנו לא יודעים כיצד להתנהג עמן. בכדי לקנות את המתנה היפה ביותר אנחנו צריכים לבצע מספר פעולות עליהן נרחיב את הדיבור בשורות הבאות. אנחנו ניתן לכם את כול המידע על מתנות ליולדת, לתינוק ולאב המשפחה בכדי שאתם תוכלו לברור את המתנה היפה ביותר וזאת שתתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

 

לידה – האירוע החשוב ביותר בחיים

 

ישנם הרבה אירועים מרגשים בחיים שלנו, ההליכה לבית ספר בפעם ראשונה, סיום השירות הצבאי וכמובן החתונה שלנו, אך ספק אם יש עוד אירוע מרגש וחשוב כמו לידה של תינוק חדש. לידה של תינוק חדש היא אירוע משמח ומרגש לכל הדעות שאנחנו יכולים רק להתפעל עד כמה מדובר באירוע מיוחד. כל מי שילדה יודעת עד כמה מרגשת החוויה של הלידה וגם האב שנמצא בלידה מתרגש עד דמעות מלידת ילדו או ילדותו החדשים. הלידה אנחנו מעניקים חיים חדשים לתינוק ולילד שיגדל להיות בוגר תוך מספר שנים בודדות. למעשה הלידה היא ההתחלה של כל כך הרבה דברים מיוחדים ונפלאים עד שאנחנו רוצים לעשות הכול בכדי לייחד אותה ולהפוך אותה למיוחדת ולכזאת שנזכור כל החיים.

 

מתנה ליולדת – כי בכל זאת היא זו שילדה עכשיו

 

אז למי נקנה מתנה בלידה, התשובה הראשונה היא ליולדת עצמה. חבילת מתנות ליולדת יכולה להיות דבר נפלא ומרגש שהיא תזכור לכל החיים. הלידה היא מאמץ פיזי עצום והיולדת המתאוששת ממנה חייבת לקבל מתנות שיעניקו לה את החופש להתאושש מהלידה. לכן ניתן לקנות מתנות ליולדת במגוון רחב של תחומים כאשר בין היתר ניתן לקנות קרמים מפנקים ליולדת, בגדי הנקה בהנחה כי היולדת מניקה, ועוד ועוד מתנות שיראו עד כמה אנחנו מתרגשים מהלידה שזה עתה התרחשה. ככל שתפנקו את היולדת כך היא תזכור אתכם יותר לטובה וכך המתנה שלכם תיחרט בליבה ובכך לא ניתן להתחרות ואנו צריכים לעשות הכול בכדי ליצור את המתנה הכי ייחודית ומיוחדת שיש.  

 

מתנה לתינוק – כי מדובר ברגע שלו

 

אבל רגע מי שהכי חשוב בסופו של יום בלידה הוא לא התינוק? אז למה שכבר לא נקנה דברים לתינוק? אנחנו יכולים לקנות דברים נפלאים לתינוק שיעזרו לאם ולאב מבחינה כלכלית וגם יפנקו את התינוק וידאגו לאיכות החיים שלו. ניתן  לקנות לתינוק בגדים מפנקים שתמיד האם זקוקה להם, ניתן לקנות לו צעצועים מיוחדים לחודשים הראשונים שלו, וניתן כמובן לקנות גם שמיכות מפנקות שאיתן התינוק יישן. אנחנו יכולים לפנק הן את האב והן את האם במתנות לתינוק וליצור את המתנה המושלמת. ניתן לקנות מתנה לתינוק שתהווה למעשה מעין מזכרות לאירועים, למה הכוונה מסגרו את כותרת העיתון שבה נולד התינוק, קנו לו מתנה ייחודית עם תאריך האירוע ועוד ועוד מתנות שניתן לקנות.

 

בל נשכח את האב

 

מתנות ליולדת זה טוב ויפה, מתנות לתינוק זה מצוין, אך בל נשכח את האב בכול הסיפור. גם כך האב נדחק הצידה בכל תהליך הלידה וזהו רגע יותר של האם והתינוק, על כן אולי דווקא ראוי להביא לו מתנה מפנקת? ניתן למצוא מתנות יפהפיות לאב שיתנו לו מענה מושלם וישמחו אותו עד מאוד. ובכל זאת נראה כי יש משהו מוזר להביא מתנה רק לאב בלידה שחוותה אשתו, ועל כן ההיגיון אומר כי נביא או מתנה משותפת לאם ולאב כמו ארוחת בוקר מפנקת, או שנביא שתי מתנות נפרדות לאב ולאם. כך לא נקפח אף אחד מהצדדים. כמובן שלאב ניתן להביא מתנה יותר קטנה מאשר אנחנו מביאים לאם אבל ראוי שנביא לו מתנה כלשהי כי חבל לקפח אותו ויש להצר על כך.

 

איך נדע איזה מתנה להביא למשפחה?

 

אז איך נדע איזה מתנה ליולדת, לאב או לתינוק נביא, איך אנחנו יודעים מה הכי יועיל למשפחה המאושרת. הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא לשאול את המשפחה מה חסר לה, כך נדע בדיוק מה לקנות לה וכך נביא לה את המתנה הטובה ביותר. מנגד יש כאלה שאוהבים לשמור על הפתעות ועל כן הם מעדיפים לקנות משהו שהם חושבים כי יכול להועיל למשפחה.

במקרה כזה מה שצריך לעשות הוא להקפיד שיהיה פתק החלפה בכדי שהמשפחה תוכל להחליף את המתנה במקרה והיא כבר קיבלה אותה או במקרה שהיא לא צריכה את המתנה הזאת. דבר נוסף שניתן לבצע בכדי לתת את המתנה היפה ביותר הוא לפנות אל אם היולדת בכדי שזו תמליץ על מתנה שניתן לתת. חבילת מתנות ליולדת יכולה להיות אופציה מצוינת למתנה, אך עדיף כי נדבר על כך לפני כן עם מישהו קרוב למשפחה היולדת שימליץ לנו האם כדאי לתת את המתנה הזאת.

 

אל תסתכלו רק על המחיר אלא גם על האיכות

 

כאשר אתם קונים מתנה ואין זה משנה למי אתם צריכים להסתכל על מספר פרמטרים ולא רק על המחיר של המתנה. חשוב מאוד לקנות מתנה במקום איכותי שייתן את השירות הטוב ביותר ויבטיח כי אנחנו נקבל את המתנה הכי איכותית שיש. איכות המתנה חשובה לא פחות מהמחיר שלה מכיוון שאנחנו לא רוצים להביא מתנות פחותות ערך שיהרסו לאחר מספר פעמים. בנוסף כאשר אנחנו קונים מתנה לתינוק אנחנו חייבים להבטיח כי מדובר במתנה בטיחותית שתשמור על התינוק ותבטיח כי הוא יהיה בטוח כמה שיותר. על כן אל תסתכלו רק על המחיר של המתנה אלא על פרמטרים נוספים.

 

קנו מתנה מקורית ולא משנה למי אתם קונים אותה

 

מזכרות לאירועים הם דרך מצוינת בכדי להבטיח מתנות איכותיות ללידה. אך לא כל מתנה ללידה מתאימה ואנו צריכים לקנות את המתנה היפה ביותר והמתאימה ביותר שיש. על כן כאשר אנחנו מתלבטים באיזה מתנה לקנות אנו צריכים לקנות מתנה מקורית שתיתן לנו את המענה הטוב ביותר. ככל שנקנה מתנה יותר מקורית כך היא תהיה יותר איכותית. אין זה משנה אם אנחנו קונים מתנה לתינוק לאם או לאב עליה להיות מקורית וברמה הגבוהה ביותר.

 

מדוע לקנות בקרוסלה מתנה ללידה?

 

כאשר אנחנו קונים מתנות ליולדת אנחנו צריכים להבטיח כי המתנה תהיה כמה שיותר איכותית וזה בדיוק מה שאנחנו מקפידים עליו בקרוסלה. אצלנו תמצאו את המתנות האיכותיות ביותר שיש ברמה הגבוהה ביותר שיש. אנחנו לא מתפשרים על איכות המתנות שלנו מכיוון שאנחנו מבינים עד כמה הלידה היא אירוע משמעותי וחשוב. בנוסף אנחנו מקפידים על מחירים הוגנים וסבירים לכל נפש בכדי שאתם תוכלו למצוא את המתנה המושלמת בשבילכם ולעשות זאת בזול.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן