קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

חברה שלכם ילדה, אתם בחו”ל – מה עושים?

אחד הדברים שאתם חוששים ממנו יותר מכל בעת שחברה או קרובת משפחה שלכם עתידה ללדת, היא שתהיו בחו”ל בעת אירוע הלידה. החשש הגדול נובע מהעובדה כי אתם רוצים להיות לידה ולהעניק לה מתנה, ובעת שאתם בחו”ל, הרי שהמרחק יכול להכריע. אז זהו, שלא. כיום, אולי תופתעו לגלות, אך תוכלו לשמור על קשר עם היולדת הטרייה גם כשאתם בחו”ל והיא בחדר היולדות בארץ. מתנה ליולדת שנשלחת מחו”ל אל חדר היולדות אינה פנטזיה עתידנית, אלא השירות הנפלא המוצע לכם כיום בחנויות המקוונות המציעות מתנה ליולדת. מה נבדוק לפני שנשלח מתנה ליולדת כנסו עכשיו לבדוק!!

 

חנות אינטרנטית – יכולים לראות את המוצר מקרוב:

 

 ההנחה כי על מנת להעניק מתנה ליולדת עליכם לבקר בחנות שעות רבות, היא לגמרי מוטעית. לא רק שאינכם חייבים לבלות בחנות מתנות פיסית, אלא שגם תוכלו לשגר את המתנה בעת שאתם שוהים בחו”ל. כיום ישנן חנויות מקוונות המאפשרות לכם לבחון את המוצרים השונים שתעניקו במתנה – החל מסוג המתנה, מה היא מכילה, העלות שלה וסוגי המוצרים השונים. בדרך זו, אתם חוסכים זמן בלבלות בחנויות השוונת, וגם כמובן יכולים לשמור על הקשר עם היולדת הטרייה בעת שתשלחו לה מתנה מכם.

 

אל תחששו מהפרשי שעות, משלוח עוד באותו היום:

 

 בעת שרוצים להעניק מתנה ליולדת, בעיקר רוצים להיות כמה שיותר קרובים אליה ביום המאושר שלה. מתנה מוצלחת היא מתנה שמוענקת ברגע המתאים, ואין רגע יותר מתאים מלהעניק מתנה ליולדת, מאשר הענקת המתנה סמוך כמה שיותר לאירוע הלידה. בעת שאתם שוהים בחו”ל, אין זה אומר שתעניקו ליולדת את המתנה רק עם שובכם לארץ, אלא תוכלו להסתייע בחנויות המקוונות המאפשרות לכם את משלוח המתנה מהיום להיום. כן, כן. אתם בוחרים את המתנה המושלמת בחנות האינטרנטית, מבצעים את התשלום דרך האתר ללא כל צורך בשיחת טלפון לארץ, ומכאן והלאה – הכדור עובר אל הידיים של החנות. מה יוצא לכם מזה? סיפוק גדול על שאתם יכולים להיות עם היולדת גם מרחוק.

 

מתנה מחו”ל – אתם עם היולדת גם ברגעים המרגשים שלה:

 

בכל עת שתעניקו מתנה ליולדת, הרי שאתם קושרים את עצמכם בהתרגשות בלתי נגמרת איתה. יחד עם זאת, בעת שהיא מקבלת מכם מתנה בעת שאתם בחו”ל, הרי שמדובר על אפקט מרגש אפילו יותר. לכן, אל תחכו לשובכם לארץ על מנת להעניק לה את המתנה. כעת, בזכות הטכנולוגיה הנפלאה והשירות היוצא מן הכלל שמעניקות החנויות המקוונות, אתם יכולים להיות עם היולדת באירוע המרגש שלה גם כאשר מפרידות בינכם שעות טיסה. תוכלו לבחור לה מארז מפנק לטובת מלאכת גידול התינוק, או אפילו מארז המוענק במתנה לה באופן אישי וכולל מגוון רחב ומפנק של מוצרי ספא שונים. איך שלא יהיה, באירוע הלידה אתם נמצאים איתה הכי קרוב שרק אפשר. רוצים לבחור נכון את המתנה שאתם קונים ליולדת? היכנסו עכשיו ותגלו..

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן