קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: gift5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

המתנות השימושיות ביותר ליולדת – חלק ב’

קישוטים לחדר התינוק ולעגלה:

 

ישנה חשיבות גדולה לנראות חדר התינוק. כהורים אנו רוצים להעניק לתינוק שלנו סביבה נעימה, חמימה, צבעונית ומפנקת שהוכחה כתורמת להתפתחות וגידול התינוק. כאשר אנו מחפשים מתנה ליולדת נוכל להעניק כמתנה קישוטים לחדר התינוק אשר יהפכו אותו לחדר צבעוני ומזמין. בעת שנבחר ללכת על כיוון כזה של מתנה כדאי שנוודא את מין הילוד מאחר והמון קישוטים הולמים חדרי בנים וחלקם חדרי בנות – כך שישנה חשיבות בבדיקה מקדימה טרם נקנה קישוטים. בנוסף, ישנם קישוטים שונים לעגלה כדוגמת סיכת לעגלה או ספר תהילים מעוצב.

 

חבילת ביגוד מפנקת:

 

אחת ההוצאות הגדולות ביותר להורים הטריים היא ההוצאה על לבוש לתינוק. מעבר לכך שמדובר בהוצאה גדולה הרי שגם מדובר בהוצאה הכרחית שלא ניתן לחסוך בה משום שמדובר באביזר חיוני. בעת שתעניקו חבילת הלבשה לתינוק הרי שגם תעניקו מתנה פונקציונאלית וגם תחסכו ממקבלי המתנה את ההוצאה על לבוש. כאשר מדובר על חבילת מתנות ליולדת תוכלו ליצור חבילה מפנקת הכוללת בגדי גוף, גרביים, כובע צמר וחיתולים אשר יסייעו בגידול התינוק ויהיו למתנה נפלאה גם להורים וגם לתינוק.

 

חשוב לא פחות – יומן גדילה:

 

כיום אנו חיים בעולם טכנולוגי ומתקדם שבו ניתן לתעד את גדילת התינוק באמצעות מצלמות במכשירים הסלולארים. עד לא מזמן היינו נעזרים במצלמות סטילס ומצלמות וידאו שהפכו את תיעוד גידול הילדים להרבה פחות נגיש שהצריך הערכות לוגיסטית לא פשוטה. כיום, לצד הטכנולוגיה המפוארת המאפשרת לנו להנות מתיעוד קל ונוח, עדיין בוער בנו הרצון לתעד את גידול הילדים באור נוסטלגי יותר. מתנה נפלאה להעניק היא יומן גדילה שבו ניתן לתעד בכתב ובצירוף תמונות את גידול הילד ואת צעדיו הראשונים. יומן שכזה הינו מתנה נפלאה ליולדת אשר תעניק מזכרת נפלאה שיהיה נעים להתרפק עליה בעוד מספר שנים.
מתנה ליולדת היא אחת המתנות שיותר כייף להעניק. סביב הלידה נוצרת הילה והתרגשות רבה אשר גורמת לכל הסובבים להעריף על ההורים הטריים מתנות רבות. בחרו ליולדת הטרייה מתנה אשר תסייע לה בגידול הרך הנולד ותעלה חיוך על פניה.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן