קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

איך מעניקים מתנת לידה לתאומים

אם יש דבר מרגש יותר מאירוע לידה הוא אירוע לידה כפול: לידת תאומים! ילדים זה שמחה, ואת השמחה הזו אתם רוצים לחגוג עם מבחר מתנות ליולדת הקרובה אליכם. רבים אלו התוהים איך מעניקים מתנה ליולדת: האם צריך להגדיל את תקציב המתנה ולהעניק מתנה כפולה, או שניתן להתנהל במסגרת תקציבית צנועה יותר? כל התשובות, לפניכם:

 

השאלה הנצחית: האם צריך להכפיל את התקציב?

 

ידוע לכם כי ישנו מבחר מתנות ליולדת שממנו תוכלו לבחור, אך מה שלא ברור תמיד הוא איך מנהלים תקציב למתנה שהיא במידה רבה מתנה כפולה. במידה והייתם מעניקים מתנה לתינוק אחד, הייתם בוחרים בתקציב שנראה לכם מתאים וכזה שהולם את היכולת שלכם. האם העובדה כי אתם מעניקים מתנה לאם שילדה תאומים אומרת כי אתם צריכים להכפיל את התקציב? חד משמעית לא. עליכם להתנהל במסגרת תקציבית נוחה ומתאימה, כאשר תשמחו לגלות כי ניתן לרכוש מתנות לתאומים החל מעשרות בודדות של שקלים!

 

מתנות לידה מוצעות לכם במגוון רחב של מחירים

 

מגלישה באתר "קרוסלה", תגלו כי מבחר מתנות ליולדת מוצע לכם במגוון רחב מאד של מחירים – החל מעשרות בודדות של שקלים למתנה. המשמעות היא שתוכלו כמעט בכל תקציב להעניק מתנה נפלאה ליולדת הטרייה. מעבר לכך, אם ברצונכם להעניק מתנה גדולה מאד המבוססת על תקציב גבוה יחסית, ההמלצה היא להעניק את המתנה בשיתוף עם קרובים נוספים ליולדת. כך, לא אחת מתלכדות להן החברות הכי טובות, כמה שכנים טובים, קולגות למקומות העבודה ואפילו בני משפחה. הנוסחה? תקציב משותף גבוה שבאמצעותו ניתן להעניק את המתנות המרגשות ביותר!

 

תיעדוף: מהפריטים השימושיים אל אלו שפחות

 

כידוע, בעת שישנו תקציב גבוה מאד קל יותר להתנהל איתו. מה קורה במקרים בהם התקציב שלכם צנוע ואתם רוצים להעניק מתנה מרגשת לתאומים? המפתח להצלחה עם המתנה הוא תיעדוף. אתר "קרוסלה" מציע לכם לא מעט פריטים שונים שיכולים להיות מתנת הלידה שתעניקו, אך חשוב לזכור כי האם תעדיף תמיד לקבל כמה שיותר פריטים שימושיים על פני אלו ה"בידוריים" יותר. פריטים שימושיים מסתמנים כפריטי לבוש ואביזרים כמו מוצץ או בקבוק, בעוד אביזרים שהינם אטרקציה הינם יומן צעדים ראשונים, קישוט לעגלה או בושם לתינוק. הקפידו לבחור מתוך מבחר מתנות ליולדת את המתנה המתאימה ביותר!

 

פריטים בודדים או מארז? אתם מחליטים

 

לשמחתכם, המארזים הגדולים והנחשקים אינם מתומחרים בהכרח במאות שקלים! בעוד ישנם מארזים גדולים מאד הגדושים במגוון פריטים ועל כן הם יקרים יותר, ישנם מארזים צנועים יותר המתאימים גם לבעלי תקציבים נמוכים. תמיד תוכלו להעניק פריטים בודדים כמתנה והם ישמחו את היולדת מאד, אך הענקת מארז מסתמנת כמתנה מפתיעה של ממש המגלמת בתוכה התרגשות, תשומת לב ואפקט WOW. מזל טוב!

Add to cart
×
דילוג לתוכן