קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

איך בוחרים מתנה ליולדת בקלות ומהירות

קצב החיים המהיר משפיע גם עליכם, בעת שאתם מעוניינים לרכוש מתנה ליולדת. לשמחתכם, ישנן כמה דרכים שבאמצעותן תוכלו לבחור מתנה ליולדת במהירות ובקלות. איך עושים זאת? החל מהגדרת תקציב מדוייק, דרך איתור צורך של היולדת וכך בחירת מתנה ליולדת הינה מהירה ונקודתית, ועד ההחלטה לרכוש את המתנה בחנות אינטרנטית ולא בחנות פיזית.

 

כשיש תקציב אפשר להתמקד על מתנות רלוונטיות

 

הדרך הראשונה לצאת לדרך עם בחירת מתנה ליולדת בקלות ומהירות היא עם הגדרת תקציב. כידוע, ישנן מתנות המתחילות בעלות בודדת של כמה שקלים, מתנות בעשרות שקלים ומתנות במאות שקלים. כמה אתם רוצים להשקיע? אתם מחליטים! בעת שיש לכם תקציב מוגדר מראש, קל להתמקד על אזורים רלוונטיים ולשלול את אלו שלא רלוונטיים לכם תקציבית. שימו לב כי ככל שאתם מעניקים את המתנה מיותר אנשים, כך אתם מחזיקים בתקציב גבוה יותר הפותח בפניכם אפשרויות למתנות גדולות, עשירות ומפנקות יותר.

 

עבודה מקדימה: מה היולדת באמת צריכה?

 

לצד הגדרת התקציב, ישנו מנגנון נוסף לפיו תוכלו למצוא מתנה במהירות: לערוך בדיקות מקדימות שהמטרה שלהן היא להבין מה היולדת צריכה. בחירת מתנה ליולדת יכולה להיות מסע נעים אך היא גם יכולה להיות אתגר סבוך ומורכב – פשוט כי אתם לא יודעים מה להעניק. על כן, כדאי לגשש ולנסות להבין מה היולדת באמת צריכה על מנת לגדל את הרך הנולד בנחת. ישנן האמהות שיעדיפו אביזרים כמו מוצצים ובקבוקים, אמהות שיעדיפו בגדי גוף ומגבות וגם יהיו האמהות שיתנו לכם יד חופשית לבחור מתנה מלבכם.

 

מחליטים מראש: חנות אינטרנטית על פני חנות פיזית

 

בכל הקשור למהירות יש לכם דרך אחת: חנות אינטרנטית. בחירת מתנה ליולדת בחנות פיזית מצריכה מכם לנסוע אל החנות, להתמצא בכל המחלקות השונות, לעמוד בתור לקופה ולחזור לביתכם. מנגד, חנות אינטרנטית היא המקום לחסוך בו זמן ולרכוש מתנה במהירות האפשרית. ישנן חנויות מקוונות המאפשרות לכם להתמצא בקלות בין המחלקות השונות באתר, כאשר יש לכם אפשרות לסנן את התוצאות המוצגות בפניכם על פי סוג הפריטים והמחירים – כך שאתם לא צריכים לנדוד בכל המחלקות ולבחון מוצר אחר מוצר.

 

הקו המנחה למתנה: מתנה פונקציונלית

 

בחירת מתנה ליולדת אומנם מבוססת על כמה פרמטרים שונים, אך על פרמטר אחד מרכזי: המתנה חייבת להיות פונקציונלית. חשוב לזכור כי בחודשים הראשונים ההורים משקיעים לא מעט כסף ברכישת פריטים שונים לרבות בקבוקים, מוצצים, מגבות ובגדי גוף, כך שבעת שאתם תעניקו להם את הפריטים הללו אתם למעשה חוסכים מהם את ההוצאה הכספית, ואפילו את הגיחה אל החנות. כמו כן, חשוב להעניק מתנה שימושית שיהיה ניתן להשמיש אותה מיד עם קבלתה. המשמעות? להעניק פריטי לבוש מתוקים ויפים לגיל 3 זו לא בדיוק הדרך להעניק מתנה מדוייקת.

Add to cart
×
דילוג לתוכן