קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

רוכשים מתנה ליולדת שילדה תאומים

כשאתם חושבים על מתנה ליולדת שאתם רוצים להעניק, אתם לבטח מדמיינים בראשכם תינוק מתוק וזוג הורים מאושרים. יחד עם זאת, לא אחת אירועי הלידה הינם אירועים שמחים אפילו יותר בעת שהיולדת מבשרת על לידתם של תאומים. מעבר לעובדה שמדובר על שמחה כפולה, נשאלת גם השאלה האם המתנה צריכה להיות כפולה. אם גם אתם עתידים לרכוש מתנה ליולדת לכבוד לידת התאומים, המידע הבא בשבילכם:

 

אחת ולתמיד: האם צריך להכפיל את התקציב?

 

השאלה הנפוצה ביותר היא האם עם רכישת מתנה ליולדת לכבוד הולדת התאומים צריך להכפיל את התקציב שתכננתם להשקיע מראש. התשובה לכך לבטח תפתיע אך בטוח תשמח: לא. התקציב שלכם בתור אלו המעניקים את המתנה צריך להישאר אותו התקציב, כאשר האתגר הגדול הוא להשתמש בו נכון. העובדה כי היולדת ילדה תאומים לא אומרת שאתם צריכים להוציא יותר, אלא לעשות בחירה מדוייקת יותר בפריטים שאתם בוחרים להעניק.

 

מעוניינים בתקציב גדול? אחדו כוחות עם מכרים נוספים!

 

כל עוד אתם יכולים להרשות לעצמכם כלכלית להכפיל את התקציב שלכם, עשו זאת. מנגד, אם אתם בוחרים לדבוק בתקציב שתכננתם מראש, תוכלו לעשות זאת. הדרך להגדיל את התקציב בצורה אידיאלית היא להעניק את המתנה שלכם ליולדת ולתאומים עם מכרים נוספים של היולדת מאותו המעגל שלכם: אם אתם חברים טובים שלה, העניקו את המתנה בשמכם ובשם חברים נוספים ואם אתם עמיתים למקום העבודה, הגדילו את התקציב באמצעות מתנה משותפת שתעניקו בשם עמיתים נוספים. כך, התקציב גדל מבלי שאתם הגדלתם אותו על חשבון הכיס שלכם.

 

טעות מספר אחת: לא לרכוש מכל דבר פעמיים

 

אכן, לרכוש מתנה ליולדת עבור תאומים היא רכישה מאתגרת יותר שלא אחת עושים בה טעויות. הטעות הנפוצה ביותר ללא כל ספק היא להעניק מספר פריטים שונים ובודדים. ההמלצה היא אחרת לגמרי: במידה והחלטתם לרכוש מארז עם שלל פריטים, דאגו לכמות כפולה מכל פריט. אין כל היגיון להעניק מארז עם מוצץ אחד, בקבוק אחד ובגד גוף אחד. כל פריט שאתם מעניקים צריך להיות כעת כפול על מנת שיהיה פריט כזה לכל אחד מהתאומים.

במידה ואין לכם די תקציב לרכוש כפול מכל פריט, מומלץ להעניק פחות פריטים אך עדיין להעניק כפול ממה שאתם מעניקים. כך לדוגמא, אם אין לכם די תקציב לרכוש מתנה ליולדת הכוללת גם בגדי גוף, גם מוצצים וגם בקבוקים, עדיף שתרכשו אך ורק בגדי גוף כאשר יהיה בגד גוף לכל אחד מהתאומים.

 

טיפ הזהב: לרכוש אביזרים פונקציונאליים לכל אחד

 

העדיפו תמיד את הפריטים הפונקציונאליים ופחות את הפריטים שהינם בידוריים-עיצוביים יותר. מתנה ליולדת שתהיה פונקציונלית תהיה מתנה שימושית יותר שהיולדת הטרייה ובן הזוג שלה ישמחו לקבל יותר מאשר פריטים אחרים שאינם תורמים באופן ישיר למלאכת גידול התינוקות.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן