קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

קוסם כמתנה ליום הולדת

יום הולדת קסום יכול להיות באמת כזה אם תזמינו הופעה שבאמת מציעה לכם קסמים. זה יכול להיות למבוגרים או לילדים, זה נכון שגם מתנפחיםיכולים להיות רעיון לא רע, אבל מה שמשותף לשתי המסיבות יהיה תמיד האהבה שלנו למי שמצליח לעשות לעינינו קסמים. כמובן שתמיד יהיה מי שירצה לנסות לשאול איך עושים את זה, אבל אנחנו נעדיף לזרום בחיבה עם קוסם כמתנה ליום הולדת שיהיה האיש שיצליח להעלות חיוך על פני מבוגרים וילדים כאחד.

זוהי הקלילות שבה מציגים את הטריקים שאנחנו אוהבים ומכירים מאז הילדות אבל תמיד מופתעים מחדש שהם עובדים. זוהי החידה הגדולה שאנחנו שואלים את עצמנו איך אפשר בכל פעם מחדש להצחיק אותנו עם קסם חדש, וזוהי בעיקר החגיגיות הזאת שבהופעה של קוסם עם הגלימה והתלבושת והאביזרים המיוחדים שלו שתמיד שובים את הדמיון שלנו.

 

מסיבת יום הולדת עם קוסם היא חוויה

 

החוויה של הזמנת קוסם ליום ההולדת היא חוויה משותפת לכולנו מכל תרבות ומכל מדינה. אין אחד שלא גדל על קסמי הכובע השחור והחגיגי שממנו יוצאת הארנבת או הקלפים שאנחנו אף פעם לא מצליחים להבין איך מנחשים אותם. בשעה שבה אנחנו יושבים מרותקים לקוסם וללהטוטים שלו אנחנו הופכים כולנו לילדים קטנים גם כאשר מדובר בטריקים למבוגרים בלבד.

ילדים בכלל אוהבים שמספרים להם סיפור, וכשקוסם מצליח לרקום סיפור יפהפה בעזרת האביזרים שלו ולהעלים מטפחות צבעונים לנגד עיניהם המשתאות, זה מבטיח לילדים שלכם מסיבות יום הולדת נפלאות שיזכרו תמיד.

 

בפעולה אינטליגנטית ומבדרת

 

היתרון הנהדר הנוסף של הזמנת קוסם ליום הולדת היא ההפתעה של ילד יום ההולדת. קוסם של ממש שיכול להקפיץ כל מסיבת יום הולדת לרמה אחרת ושמחה יותר יהיה תמיד מופע אהוד ומקובל. רצוי ומומלץ לעשות את השדרוג של כל יום הולדת בעזרת קסמים ומופע שלם של טריקים מחשבתיים, קסמים חדשים לצד ישנים וקוסם שיודע גם להפעיל את הקהל שלו כך שלא ישים לב בכלל שהזמן עובר.

המסיבה זורמת בצורה נעימה הרבה יותר כאשר אתם מזמינים מופעים שמפעילים קהל שנהנה מהם וזוכר את המסיבה אחר כך כהצלחה מלאה.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן