קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

קונים מתנה ליולדת במחשבה לטווח הארוך

כאשר נודע לנו על לידה של חברה טובה, מכרה או קרובת משפחה, אנחנו מתמלאים באהבה וממהרים לחשוב מה נקנה לה מתנה. ישנו כייף אדיר בלהעניק מתנות לאלו שאנחנו אוהבים ולפעמים מרוב יצר הנתינה יוצא שאנחנו קצת מפספסים במתנות. מאחר ומדובר במתנה שלאחר הלידה, אנחנו מיד נוטים לחשוב כי המתנה שתשרת את היולדת בצורה הטובה ביותר היא מתנה שהיא תוכל להשתמש בה באופן מיידי לגידול התינוק. אם נחשוב על כך עוד קצת, הרי נבין שכנראה יתר המתנות שהיא תקבל יהיו מתנות לשימוש מיידי, ועל כן אולי כדאי לקנות מתנות שישמשו אותה בעתיד וכך יחסכו לה הוצאה כספית עתידית על גידול הילד.

 

ניקנה מתנה ליולדת במחשבה על שנה קדימה

 

כל מתנה ראויה להערכה ולתודה גדולה, אך אם נשקיע מאמץ קטן נוסף הרי שנוכל להפוך את המתנה לכזו אשר מעבר לתודה גם תשרת את מקבל המתנה. מתנה ליולדת היא מתנה שמגיעה מהלב ועל כן אנחנו משקיעים מאמץ רב בניסיון לקלוע בצורה מדויקת למתנה מושלמת עבורה. בעוד שמרבית המתנות מגיעות בצורה של פרטי לבוש ואביזרים שונים לרך הנולד, הרי שכדאי לחשוב שנה קדימה לערך ולרכוש כמתנה דברים אשר יוכלו לשמש את התינוק ואת אמו לטווח הארוך. כדי להוסיף עוד טאצ' מיוחד למתנה ניתן גם לעשות משלוח של החבילה שתגיע ליולדת בהפתעה גדולה.

 

מה נוכל לקנות?

 

האמת היא שרכישת מתנה ליולדת בפורמט שכזה אינה מסובכת והדבר היחיד שנצטרך לעשות הוא לכוון את המתנה לתינוק בן שנה במקום לתינוק בן יומו. במקום לרכוש פרטי לבוש ההולמים את גופו של תינוק בן כמה ימים, נוכל לרכוש לבוש אשר מתאים במידותיו לתינוק בן שנה. כך גם צעצועי התפתחות שונים, גרביים או משטחי פעילות אשר ישמשו את האם ואת התינוק בהמשך. באופן שכזה אנו נבטיח כי האם תהנה בצורה מיטבית מהמתנה שרכשנו עבורה.

Add to cart
×
דילוג לתוכן