קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

עשרת החוקים לרכישת מזכרות לאירועים

אתם מחליטים להשקיע באורחים שלכם באירוע עם מזכרות לאירועים? בכדי להבטיח כי ההשקעה שלכם אכן תוכתר כהצלחה, לפניכם עשרת הטיפים לרכישת המזכרות באירוע. רמז: אינכם צריכים להשקיע אלפי שקלים על מזכרות, אלא גם עם תקציב צנוע תוכלו להפתיע, לרגש ולשמח!

 

1. נהלו את הרכישה דרך האינטרנט

 

הפקת אירוע החתונה שלכם היא הפקה שמה שמאפיין אותה יותר מכל הוא ההשקעה הגדולה שלכם. ההשקעה הזו באה לידי ביטוי לא רק בהשקעה הכספית, אלא בעיקר בהשקעה בזמן. בכל הקשור לרכישת מזכרות לאירועים, תוכלו להיות חסכוניים בכל הקשור לזמן: בצעו את רכישת המזכרות באינטרנט וכך תוכלו לחסוך המון זמן יקר.

 

2. הגדירו את קהל היעד באירוע

 

בכדי לרכוש מזכרות לאירועים, הדבר הראשון שעליכם להגדיר הוא את הקהל באירוע. מובן כי לא תרכשו את אותן המזכרות לאירועי החתונה ולאירועי המצווה. הסיבה? מדובר על קהל אורחים שונה. בעוד באירוע המצווה יהיה עליכם להעניק מזכרות לקהל של ילדים, באירוע החתונה המזכרת צריכה להיות מיועדת לקהל בוגר יותר.

 

3. תקציב, תקציב, תקציב!

 

כשם שחשוב שתגדירו את קהל היעד באירוע, כך חשוב שגם תגדירו תקציב לרכישת המזכרות. לשמחתכם, באתר “קרוסלה” תוכלו למצוא מזכרות לאירועים בעלות של כמה שקלים בודדים בלבד עבור מזכרת, כך שגם אלו מכם הדבקים בתקציב צנוע יוכלו למצוא מזכרות לאורחים.

 

4. מתגו את המזכרות שאתם רוצים להעניק

 

בכדי שהאורחים אכן יזכרו אתכם ואת האירוע שלכם, כדאי להעניק מזכרות ממותגות. מה הן אותן מזכרות? בעוד תוכלו להעניק כוסות צ’ייסר לא ממותגות שישמחו את האורחים, תוכלו לשמח אותם עוד יותר עם כוסות ממותגות בשמות שלכם, בתאריך האירוע או בברכה אישית מכם.

 

5. אפיינו את האירוע והתאימו מזכרת מתאימה

 

זכרו כל הזמן כי המזכרת שתבחרו חייבת להתבסס על אופי האירוע. כך למשל, באירועי ברית ובריתה נהוג להעניק ספר תהילים המסמל ברכה, או בקבוקון של תינוק המלא בסוכריות או שוקולדים. מנגד, אם את חוגגת מסיבת רווקות, המזכרת המומלצת היא דווקא תיק של ערכת מניקור שתוכלי להעניק לכל החברות במתנה.

 

6. התאימו את המזכרת לעונה

 

אם אתם רוצים לדייק את המזכרת שלכם אפילו יותר, העניקו מזכרת ההולמת את העונה שבה נערך האירוע. לבטח גם לכם יצא להיות אורחים באירועי חורף בהם העניקו לאורחים מטריה. על כן, אם אתם חוגגים את האירוע שלכם בקיץ, העניקו לאורחים מניפות ממותגות שגם יקלו על החום, אך בעיקר ישמחו אותם.

 

7. מזכרת לא חייבת להינתן רק בסוף האירוע

 

המון פעמים נוטים לקשר את המזכרות כמתנות הניתנות לאורחים בסוף האירוע. למעשה, אתם אלו שתקבעו אם פינת המזכרות תהיה חלק משלב קבלת הפנים או שהיא תוקם רק לקראת סוף האירוע. כך לדוגמא, ישנן מזכרות כמו מניפות שתוכלו להעניק באירועי הצהריים כבר בקבלת הפנים, כמו גם כיפות ממותגות לגברים לפני תחילת טקס החופה.

Add to cart
×
דילוג לתוכן