קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

ערך של מתנה ליולדת – כל מה שרציתם לדעת

לאורך ההיסטוריה, לא מעט נכתב על מתנות ועל התרבות הכרוכה סביבן. ניתן לומר כי כולם אוהבים להעניק מתנות, כולם אוהבים לקבל מתנות, וכך נוצרת תרבות מתנות הנפוצה בכל התרבויות, ובעיקר בעולם המערבי. כאשר ישנו אירוע משמח, כבר לא חושבים האם להעניק מתנה או לא, אלא בעיקר מה להעניק מתנה. חבילת מתנות מעוצבות ליולדת שתעניקו לה באירוע המשמח בחייה, תהפוך אותה למאושרת במיוחד ותקשור אתכם באינטראקציה של מתנות. בעת שאתם מעניקים מתנה – מה באמת יוצא לכם מזה? רמז: סיפוק אדיר.

 

מתנה קושרת אתכם ביחסי גומלין של המתנה:

 

בעת שאתם מעניקים מתנה, הרי שאתם קושרים את עצמכם ביחסי גומלין הכרוכים סביב מתנה. בעת שהענקתם מתנה, אתם יודעים שתקבלו מתנה בחזרה. ללא יחסי התלות של להעניק ולקבל, תרבות המתנות לא הייתה מתקיימת. למרות שתמיד תוכלו שלא להעניק מתנה, אתם עדיין בוחרים לעשות זאת מאחר ומדובר על מנהג תרבותי שכולם נהנים ממנו: מעניקי המתנה זוכים לסיפוק אדיר, ואילו מקבלי המתנה שמחים ומאושרים על תשומת הלב שהם קיבלו. ללא ספק, בעת שתעניקו חבילת מתנות ליולדת, גם אתם וגם היולדת תצאו נשכרים.

 

המתנה שומרת עליכם בקשר:

 

היתרון הגדול ביותר בעת שתעניקו חבילת מתנות ליולדת, הוא שאתם מבטיחים לעצמכם כי תשמרו על קשר. עצם הענקת המתנה מעידה כי הנכם בקשר טוב וחם. בעת שאתם מעניקים מתנה, הקשר ביניכם אפילו מתחזק והופך מרגש ומלכד אפילו יותר. אל תוותרו על הענקת המתנה, מדובר על אקט שכולם יוצאים ממנו שמחים. חבילת מתנות ליולדת לא מצריכה מכם להיפרד ממאות שקלים ולחרוג מהתקציב שהקצבתם לעצמכם, אלא תוכלו בתקציב מוגדר מראש להעניק מתנה נפלאה ומשמעותית.

 

מתנה שמוענקת באירוע הלידה היא מתנה בלתי נשכחת:

 

לאורך כל החיים, אתם זוכים לקבל המון מתנות ולהעניק המון מתנות. כנראה שאם תתבקשו לנקוט בכל המתנות שקיבלתם ולשדך אליהם את שמות מעניקי המתנה, סביר כי לא תדעו את כולם. יחד עם זאת, בעת שמדובר על אירוע הלידה, מדובר על מתנה פשוט בלתי נשכחת. מדובר על אירוע כל כך מיוחד וכל כך רגשי, עד שגם זוכרים את מעניקי המתנה ואת המתנות שהם העניקו. רוצים שיזכרו אתכם אפילו יותר? העניקו חבילת מתנות ליולדת שיש בה נופח רגשי גבוה לצד מוצרים איכותיים שבכל עת שהאם תשתמש בהם, היא תזכור אתכם. לסוגי מתנות מקוריות ליולדת במחירים מדהימים לחצו כאן!

 

הלב נפתח בעת שמעניקים מתנה:

 

אינכם צריכים באמת סיבה להעניק מתנה, מדובר על אקט שבמידה מסוימת אינו רצוני, אלא מדובר על נטיה טבעית שלכם ועל הרצון הגדול שלכם להעניק אהבה. בעת שאתם מעניקים מתנה לחברתכם או קרובת המשפחה שלכם באירוע הלידה, אתם מרגישים איך הלב נפתח, ההתרגשות מציפה אתכם, ואתם זוכים בסיפוק אדיר. למה אתם מחכים? העניקו עוד היום חבילת מתנות ליולדת.

Add to cart
×
דילוג לתוכן