קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

עיצוב הזמנות מיוחדות לברית

ברית היא אירוע מיוחד במינו ומרגש מאד. בין אם מדובר בילד הראשון או בשני (או אפילו בשלישי), אירוע הברית הוא החגיגה האמתית לכבוד הגעת הרך הנולד אל אוויר העולם ואל חיק המשפחה ואין נקודת ציון מרגשת מזו. זו הסיבה שכאשר מתכננים אירוע ברית מקדישים לא מעט תשומת לב לעיצוב הזמנה לברית ושולחים אותה בשמחה גדולה אל כל מי שאמור להגיע ולקחת חלק באירוע המהותי.

כאשר אנשים מקבלים בדואר הזמנה לברית מיד עולות בראשם שאלות רבות הקשורות לתינוק, לאמו, למהלך הלידה וכמובן לאירוע הברית עצמו. כמובן שאם מדובר באורחים ומוזמנים שיש להם קרבה למשפחה ההזמנה תביא אתה הרבה התרגשות גם אליהם.

עם התקרבות מועד הברית צריך להתחיל לחשוב על מתנות לברית, מפני שתמיד אנשים מעדיפים קודם כל לחשוב על מתנה להעניק מאשר לתת סכום כסף מסוים. בעצם הענקת המתנה יש הקדשת מחשבה והערכה רבות.

לקטלוג מוצרים לחץ כאן

 

למה עדיף לקנות מתנות לברית?

 

כאשר מצטרף תינוק חדש למשפחה אין ספק שיחד אתו מצטרפות גם הוצאות כלכליות נוספות. מכאן ניתן להבין שכל הקלה בהוצאות אלה, בדמות נתינת מוצרים או פריטים במתנה – יש בה כדי לחסוך מבני הזוג או המשפחה כולה הוצאות כספיות תמורת אותו הפריט בדיוק.

ישנם חפצים רבים שמומלץ מאד שיהיה לתינוק קטן בבית ולקבל אותן בתור מתנות לברית יכול לגרום להורים לחסוך את אותו סכום כסף כדי לקנות אתו משהו אחר לרווחת התינוק עצמו או מי מבני המשפחה האחרים.

ברגע שמגיע הזמנה לברית כדאי להתחיל לחשוב על רעיון לקנות ולתת בברית וכדאי לחבור לכמה חברים נוספים על מנת להגדיל את הסכום שאתו קונים את המתנה כדי לקנות מתנה גדולה או משמעותית יותר בסכום גדול יותר.

אין מה לחשוש או להתבייש אפילו להתייעץ עם בני הזוג ולשאול אותם מה הם היו רוצים או צריכים כדי לקנות מתנה שבאמת תהיה רעיון טוב, תעזור להם בהתנהלות היומיומית עם התינוק ותסייע להם גם מבחינה כלכלית.

 

כמה דברים אודות הזמנה לברית:

 

כיום ניתן להשיג ולהפיק הזמנות מעוצבות, ייחודיות ומעניינות. אנשים רבים רוצים שההזמנה שהם שלחו תישאר למזכרת בידיהם של מקבלי ההזמנה ולכן מעצבים באופן אישי את ההזמנות שמתאים להם, שמשקפות את השקפת העולם שלהם ואפילו מצרפים מראש תמונה או פריט קטן למתנה, אפילו כזה הכולל את התמונה של הרך הנולד שזה עתה הצטרף למשפחה.

לא חייבים להיכנע כיום לטרנדים או פורמטים שלא מתאימים לבני הזוג או המשפחה ואפשר בקלות, במהירות ואפילו בזול לעצב לבד מגוון עצום של הזמנות לכל אירוע וגם לברית, הזמנות שטרם נראו כמותן. כך אפשר לוודא שמקבלי ההזמנה מיד ירשמו ביומן את מועד הברית, לא יפספסו אותו ויגיעו בשמחה רבה.

Add to cart
×
דילוג לתוכן