קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

עד בית היולדות: שולחים מתנה ליולדת!

לא אחת נאמר כי בית היולדות הוא המקום השמח ביותר בכל העולם. המקום בו יוצאים חיים לעולם ובו הופכים זוגות צעירים להורים טריים אכן ראוי לקבל תואר שכזה! קרובת משפחה או חברה שלכם ילדה? מתנות ליולדת המגיעות אל בית היולדות הופכות את הרגעים הראשונים והמרגשים למיוחדים אפילו יותר!

 

היולדת במרכז ואתם בצפון? יש מה לעשות

 

מעגל הקרובים אליכם אינו מעגל שבהכרח קרוב אליכם פיסית. כך, קורה לא אחת כי חברה טובה או בת משפחה שלכם ילדה איך היא נמצאת בבית יולדות באזור המרכז ואתם באזור מרוחק – באזור הצפון לדוגמא. תוכלו להיות איתה ברגעים המרגשים ביותר עם מתנה שתשלחו לה ישירות אל בית היולדות. מתנות ליולדת הנמכרות על גבי הרשת הן מתנות שניתן לשלוח גם אל בתי יולדות ברחבי הארץ. באופן זה, אינכם צריכים לשנות את הלו”ז הקיים שלכם: המתנה מכם מגיעה באותו היום אל היולדת והיא תהיה החיבוק מכם עד לרגע שתיפגשו.

 

הפתעה משמחת ומרגשת ברגע הנכון ביותר

 

מתנות ליולדת תוכלו להעניק בכמה מועדים שונים: מיד עם הלידה ועם משלוח המגיע אליה אל בית היולדות, עם ביקור מכם בביתה או מתנה שתעניקו כבר באירוע הברית או הבריתה. בסופו של דבר, המתנות הזכירות ביותר הן המתנות ששולחים אל היולדת אל בית היולדות. הסיבה? אלו המתנות הראשונות שהיא מקבלת והן נוגעות בדיוק ברגע המרגש ביותר. כל מתנה שלא תעניקו תרגש וכל תזמון יהיה נהדר. יחד עם זאת, מתנה הניתנת בבית היולדות מייצרת אפקט התרגשות שונה ואינטימי הרבה יותר.

 

אז מה שולחים לה במתנה? מתנות במגוון רחב של מחירים

 

מתנות ליולדת ניתן לרכוש במגוון רחב של גדלים ומחירים. לבחירתכם, אפשרות לרכוש מארזים גדולים וגדושים בכל טוב וגם פריטים בודדים. הרכישה באינטרנט מאפשרת לכם גם ליהנות ממשלוח מהיום להיום אל בית היולדות וגם לבחור את המתנה במהירות על פי פילטרים שונים: מתנות לתינוק, לתינוקת, מארזים או פריטים בודדים וגם על פי פילטר של מחיר. צרפו אל המתנה הנבחרת ברכה אישית מכם והפכו את רגע הלידה לרגע מרגש  אפילו יותר.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן