קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנות קטנות לשמחה גדולה בלב

הסיפוק שבמתן מתנות לאנשים אחרים הוא גדול, בין אם מדובר במתנה בין בני זוג, משפחה ואפילו במסגרת העבודה. קניית מתנה מראה על חשיבה, על רצון להעניק ולהודות, וכדי להפגין חיבה, בין השאר. חשוב להבין שבתחום המתנות, כל סיבה היא סיבה למסיבה, ואפשר למצוא תירוץ לקניית מתנה לכל סוג של אירוע, גם אם הוא נראה מינורי. המתנה לא חייבת להיות מפוצצת או יקרה, אלא משהו סימבולי שמתאים לאירוע. כמובן שאנשים קונים מתנות לחדרי לידה, לימי הולדת, ובחגים, אך ניתן ואף רצוי לחלק מתנות לאירועים (למשל בחתונות או אירועים עסקיים) עבור האורחים. זאת על מנת לתת להם את הערך המוסף, על מנת שיזכרו את האירוע.

מתנה לכל חג

יש כיום אין ספור אופציות לקניית מתנות מותאמות לאירוע. ראשית, כל חג הוא סיבה למסיבה, ואפשר למצוא מתנות מותאמות לחג באמצעות (אלמנטים פטריוטיים), לפורים (סביב עולם התחפושות), לט”ו בשבט (ערכות פירות יבשים), לשבועות (ערכות בשרים ויינות) ולפסח (סכו”ם מהודר, יינות וכל מה שקשור לסדר הפסח). כאמור, לכל סוג של חג אפשר למצוא את המתנה האידיאלית, אך כשעוסקים באירוע עסקי או בכל צורך של חלוקה המונית לאורחים, צריך להיות יותר יצירתיים. בחתונות ניתן לחלק כוסות צ’ייסר, כיפות, עציצים, מצתים או צנצנות ממותגות עם מילויים שונים של ממרחים. הרעיונות הם בלתי נגמרים, ובהחלט יש צורך בעסקים שעוסקים בנושא, ויודעים לפתח את תהליך החשיבה, ובסופו של דבר, גם לספק את המוצר.

אישי או קבוצתי

העלויות של מתנות לאורחים הם לא קטנות, אך בדרך כלל שוליות כאשר מקיימים חתונה או אירוע עסקי. אנשים הולכים כיום להרבה מאוד אירועים, מכל מיני סוגים, והמטרה של המארחים הוא להשאיר רושם. כאשר רוצים להפגין את ההערכה לאורחים, מתנות לאירועים בהחלט עונים על הצורך. מתנות לחגים הן יותר אישיות, אך חשובות לא פחות, לבטח בתוך המשפחה והחברים הקרובים. לעיתים קשה לחשוב על רעיונות, ולכן, מקום בו אפשר להתרשם, על פי קטגוריות, הוא בהחלט מצרך מבוקש ונכון. ההבדל בין מתנות אישיות למתנות קבוצתיות הוא גדול, אך הכוונה היא לרוב דומה – לשמח את המקבל.

איחוד רשמי

מבין כל המתנות שאפשר להעניק לאנשים, טבעת אירוסין יהלום היא כנראה החשובה ביותר. טבעות אירוסין מסמלות איחוד רשמי של זוג, ולכן חשוב להשקיע במתנה הזו קצת יותר מחשבה וכסף. זוהי מתנה שדורשת סקר שוק ארוך, ואפילו התייעצות עם חברים קרובים, שיעזרו בהפקת כל הצעת הנישואין. מתנה יכולה להיות קטנה וכזו שמעלה חיוך, והיא יכולה להיות גדולה מאוד ולסמל משהו הרבה יותר גדול. הדבר החשוב הוא להבין שמתנות צריכות להינתן ולהתקבל בתדירות גבוהה, בכל חג, בכל אירוע, וגם במפגשים גדולים וקטנים כאחד, על מנת להביע הערכה למקבלים ולתת להם משהו למען ההרגשה הטובה והרעות.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן