קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנות מיוחדות שאפשר להעניק לכל יולדת

חלק מהזוגות חוו הריון רגיל, פשוט ומרגש וחלק מההורים עברו מסע שלם בדרך. בכל מצב ובכל סטאטוס של הורים ומשפחות, תמיד כיף לקבל מתנות. הכנו לכם רשימה של מתנות המתאימות לסוגי המשפחות השונות וסוגי ההריונות. 

מתנות ליולדת הסטנדרטית

היולדת הסטנדרטית היא היולדת שמקימה משפחה בה יש אב ואם. זו יחידת המשפחה הנפוצה ביותר שקיימת ומוכרת כדבר הנורמלי בחברה. עבור היולדת הסטנדרטית לרוב מעניקים מתנות לאם ולתינוק. זה יכול להיות ספא מפנק לאמא ומארז בגדים לתינוק, כובע, צעצועי התפתחות למניהם ועוד. כמו כן, ניתן לתת גיפטקארד לרשתות מוכרות, קורס לחופשת הלידה ולהציע עזרה. 

מתנות לאם הפונדקאית ולמשפחה של התינוק או התינוקת

כאן מדובר במשפחה שעברה תהליך ארוך ורגשי מאוד. יש כאן זוג הורים שמצפה לתינוק שלהם ומי שנושאת אותו ברחמה היא אם פונדקאית שנושאת הריון עבור הורים מיועדים. עבור זוג כזה, ניתן להוסיף מעבר למתנות הרגילות גם מתנה שמשאירה זכרונות נעימים לאחר התהליך שעברו. ניתן לדוגמא להעניק להם ספר המתעד את הרגעים של ההריון ולאחר מכן את הגידול של התינוק או התינוקת. כמו כן, לא נשכח את האם הפונדקאית שסחבה את ההריון במשך תשעה חודשים וחוזרת לביתה ללא תינוק. מומלץ לחשוב גם על מתנות מפנקות עבורה, כמו מארז קרמים, יום בילוי מפנק וכדומה. 

מתנות לזוג הורים חד מיני

זוגות הורים חד מיניים דומים במקצת למשפחות הפונדקאות, גם הם מקבלים את התינוק או התינוקת לאחר הלידה או לאחר אימוץ. גם הם עוברים תהליך מאוד ארוך. מתנה יפה עבורם יכולה להיות קורס על המשפחה החד מינית והאתגרים הצפויים בה. מעבר לכך, המתנות הרגילות ישמחו מאוד את הזוג. ניתן לקנות מתנות לתינוק או התינוקת הכוללים שמיכה, מגבת, ביגוד, צעצועים וכדומה. כמו כן, ניתן להעניק לזוג חולצות אבא ואבא, מסגרת לתמונה שלהם יחד עם התינוק ועוד מתנות שמשאירות זיכרון של התהליך שעברו. 

מתנות לאם חד הורית

אם חד הורית היא אמא שכל כולה לבד עם התינוק או התינוקת החדשים. אם במשפחות אחרות עושים הכל בשניים, כאן היא לבד. היא קמה לבד בלילה, מאכילה לבד, מלבישה, מקלחת וזה לא פשוט. מתנות נהדרות לאם החד הורית הם ללא ספק עזרה. בשלו עבורה ושילחו לה קופסאות, עיזרו בניקיון הבית, תגיעו לעזור ותנו לה לישון לשעתיים וכמובן שפנקו אותה במארז מפנק עבור התינוק או התינוקת, ערכה לעגלה, שמיכה, מגבת וצעצועים עבור התינוק או התינוקת שנולדו. 

מתנות עבור היולדת הם ללא ספק משהו שיכול לשמח ולעזור בתקופה הראשונית והלא פשוטה של ההורות. התאימו את המתנה למשפחה שתקבל אותה וזה ללא ספק יהווה מקור לשמחה.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן