קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנות ליולדת אשר מתאימות לנשות עסקים

כל אישה שילדה בתקופה האחרונה את תינוקה מכירה את זרם המתנות מכיוונים שונים שהיא עומדת לקבל לכבוד האירוע המרגש. חברים, בני משפחה, מכרים ועמיתים לעבודה – כולם יבקשו לשמח אותה ולהראות לה שהם שמחים בשמחתה וכבר עכשיו מתגעגעים לה, עת יצאה לחופשת הלידה. בנוסף לכל אלה ישנם לא מעט מוצרי פרסום לנשים שנשלחים מחברות מסחריות שונות על מנת לקדם מוצרי תינוקות או כאלה המיועדים לנשים אחרי לידה ולמשפחות צעירות וטריות.

מוצרים אלה בדרך כלל נבחרים בקפידה על מנת שיגיעו אל אישה שתוכל לעשות בהם שימוש וכך גם תקדם בעצמה את השימוש בהם. ישנן למשל לא מעט נשות עסקים שמהוות קהל יעד בפני עצמו וצריך לדעת בדיוק אילו מתנות יהיה מתאים לשלוח להן ואילו לא. נשות עסקים אלה יבחרו בדרך כלל לרכוש בעצמן מוצרים לתינוק מסוגים שונים ויעדיפו שלא לקבל מתנות בדמות מוצרים שהם צריכות לבחור בעצמן או למדוד כדי לוודא שהמוצר נוח או מתאים לשימוש היומיומי שלהן ושל התינוק שלהן.

 

דוגמאות עבור מוצרי פרסום לנשים

 

חברות המייצרות מוצרים לאם ולתינוק רוצות בדרך כלל שני דברים – האחד – לאפשר ניסיון ללא תשלום במוצר חדש כדי לבדוק את התאמתו לשוק והאם יהיה לו ביקוש, השני – להביא לידיעת נשים אלה את דבר קיומן של החברות ואת המוצרים שהן מייצרות על מנת שהנשים תרצנה בעתיד לרכוש בעצמם את המוצרים ותיתנה עדיפות לחברות אלה בשל הזיכרון הטוב שיישאר להן מהמוצרים שקיבלו בתור מוצרי פרסום לנשים מיד לאחר הלידה.

נשות עסקים בדרך כלל אינן מאריכות את חופשת הלידה שלהן וחוזרות לעבוד לאחר מספר חודשים בלבד. לאחר שהן קיבלו שלל מוצרי פרסום לנשים הן תדענה במה להשתמש עם חזרתן לעבודה ועל אילו מוצרים הן יכולות לסמוך יותר או פחות. מתנות אלה יהיו חיתולי בד איכותיים במיוחד העשויים מחומרי גלם איכותיים ומובחרים, בובות או צעצועים העשויים מחומרים שאינם רעילים ומתאימים לשימוש של תינוקות רכים או תיקים המיועדים לשימוש על גבי עגלת התינוק.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן