קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנות ליולדת – אחת ולתמיד: צ’ק מזומן או מתנה לתינוק

תרבות המתנות היא תרבות נפלאה, באמצעותה אתם זוכים להעניק מתנות ליקרים לכם בשמחות הגדולות שלהם, וגם לקבל מתנות בשמחות הגדולות שלכם. כעת, אתם אלו שמעניקים מתנות ליולדת, וגם אתם מתחבטים בשאלה האם להעניק כסף מזומן כמתנה, או ללכת על מתנה שתרכשו ותעניקו. כשזה מגיע אל אירוע לידה, ההמלצה הברורה היא להשקיע זמן, תשומת לב וגם תקציב צנוע ולרכוש מתנה שאתם בחרתם עם מנגנון ידידותי ופשוט של רכישה מקוונת עם “קרוסלה”.

 

המתנה שתעניקו חוסכת ליולדת המון זמן

 

אפשר לומר שליולדת הטרייה ולבן זוגה אין יותר מדי זמן פנוי מאז שהרך הנולד הפך אותם למשפחה מאושרת. בעת שאתם מעניקים מתנות ליולדת ולא צ’ק מזומן, אתם למעשה חוסכים לה זמן רב. איך זה עובד? מתנה שאתם מעניקים עונה על צורך וסוגרת לזוג ההורים הטריים פינה. מנגד, כשאתם מעניקים כסף מזומן, הם משתמשים בכסף שהענקתם על מנת לרכוש את המתנות שאולי יכולתם מראש להעניק. על כן, השאירו את ההורים הטריים בבית לטפח את על מלאכת גידול התינוק. תוכלו להעניק מניפה רחבה של מתנות דרך אתר “קרוסלה” המציע מתנות במגוון רחב של תקציבים.

 

בחתונה מעניקים צ’ק, בברית או בריתה מתנה

 

מעבר לכך שאתם יכולים לחסוך ליולדת המון זמן עם הענקת מתנות ליולדת, הרי שמדובר גם על סטנדרט חברתי. ישנם אירועים גדולים כמו אירועי החתונה, בהם נהוג להעניק צ’ק מזומן ואילו הענקת מתנה מצטיירת כלא מכבדת את הזוג הצעיר. מנגד, בעת שמדובר על אירוע כמו ברית או בריתה, מצופה מכם בדיוק ההפך: להעניק מתנות ליולדת ולא צ’ק במתנה. לכן, היצמדו גם אתם אל הסטנדרט החברתי וחפשו מתנה בתקציב שלכם שתשמח ותרגש את היולדת ובן זוגה.

 

מתנה משקפת כוונות טהורות ותשומת לב שהושקעה

 

אם אתם צריכים סיבה טובה נוספת מדוע מתנות ליולדת עדיפות על פני הצ’ק, עליכם לזכור כי מתנה משקפת כוונות טהורות, תשומת לב רבה והשקעה יוצאת מן הכלל שלכם. להעניק צ’ק במתנה זה הדבר הקל ביותר, זאת מאחר שכל שעליכם לעשות הוא לחתום את הסכום הרצוי ואת שמכם. מנגד, על מנת להעניק מתנות ליולדת עליכם לערוך מסע חיפושים במטרה למצוא את המתנה הראויה ביותר. אתר “קרוסלה” פורס בפניכם שלל מתנות במגוון רחב של תקציבים, כך שתוכלו למצוא בקלות מתנה ראויה שתוכלו להעניק. המתנות מחולקות לסקטורים שונים ובאפשרותכם להעניק פריט לבוש, אביזר או קישוט לעגלה.

 

מתנה שאתם מעניקים היא במידה רבה גם מזכרת מכם

 

כל אחד שמעניק מתנה, מקווה עמוק בלבו שמקבל המתנה יזכור אותו, ולטובה. לכן, העניקו גם אתם מתנות ליולדת והעדיפו את המתנות על פני צ’ק. כסף מזומן שאתם מעניקים לא יזכיר להורים הטריים אתכם בעתיד, בעוד מתנה שתבחרו ושהתינוק יהנה ממנה, תזכיר אתכם פעם אחר פעם וכך אתם תופסים מקום בלבבות ההורים. מעבר לכך, זיכרו כי בעת שאתם מעניקים מתנה, אתם יכולים להגדיר תקציב, לעמוד בו ולהעניק מתנה נפלאה. מנגד, בעת שמעניקים כסף מזומן, עליכם להיצמד אל סטנדרט מסוים של מאות שקלים, שבעת שאתם יורדים ממנו המתנה שלכם נתפסת כלא ראויה וכלא מכבדת.

 

שלל אביזרים ופריטי לבוש המיועדים לרך הנולד!

 

אז מה תוכלו להעניק להורים הטריים? הבחירה היא לגמרי שלכם! התחילו את המסע שלכם עם הגדרת התקציב. רכישה מקוונת היא במידה רבה קלה יותר, זאת מאחר ואתם יכולים לנדוד בין המחלקות השונות באתר בקלות, תוך שאתם יכולים להגדיר את סכום המתנה ולצפות בתוצאות ההולמות את התקציב שלכם.

ואילו פריטים זמינים לכם? רק תגידו מה אתם מחפשים! “קרוסלה” מנגישים לכם שלל תוצאות מרהיבות הכוללות פריטי לבוש מתוקים כמו בגדי גוף, גרביים שיחממו את התינוק ומגבת שתעטוף אותו מיד עם סיום המקלחת. בנוסף, תוכלו לבחור גם במתנות אחרות כמו מתנות מתוקות בדמות שוקולדים המיועדות להורים הטריים, קישוטים לעגלה ואפילו ספר צעדים ראשונים שבו יוכלו ההורים הטריים לתעד את הרגעים המרגשים ביותר בחייו של התינוק שלהם. באפשרותכם לשלוח את המתנה אל כתובת המגורים שלכם ואז להעניק אותה בעצמכם, או לחילופין לשלוח את המתנה אל בית היולדת או אל ביתה הפרטי של היולדת.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן