קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנה לתינוקת – הרכיבו מתנה אישית

לא בכל יום קרובה אליכם יולדת ומביאה חיים חדשים לעולם. ואתם? הדרך שלכם לאהוב, לפרגן ולחבק היא עם מתנה שאתם רוצים להעניק. הדילמה הגדולה היא האם לעניק מתנה לתינוקת המבוססת על מארזים מוכנים מראש, או להרכיב מארז בצורה עצמאית. כל מתנה שתעניקו תפתיע ותשמח, אך בעת שאתם בונים את המתנה בעצמכם יש לכם שליטה גדולה יותר על התקציב ועל תכולת המארז. אז מה אתם תכניסו למארז שאתם בונים ליולדת הטרייה?

 

יש לכם שליטה מלאה בתקציב!

 

היתרון הגדול ביות שיש לכם עם מתנה לתינוקת שאתם מרכיבים בצורה אישית, הוא כמובן השליטה המלאה על התקציב. בעוד המארזים המוכנים מצריכים מכם להתאים עצמכם אליהם מבחינת העלות שלהם, בעת שאתם מרכיבים את המארז שלכם בצורה עצמאית, אתם בוחרים בקפידה את הפריטים שתרצו לשלב ויכולים להיות עם יד על הדופק לגבי העלות הכללית. בעת שאתם רוכשים ב”קרוסלה” את המארז שלכם, אתם יכולים לראות בכל רגע נתון מה עלות כלל הפריטים שלכם, זאת הודות למנגנון הידידותי בו בנוי האתר, כך שתוכלו להסיר פריטים ולהוסיף פריטים בהתאם לתקציב שהגדרתם.

 

הבחירה בצבעי הפריטים? הבחירה שלכם

 

כשבוחרים מתנה לתינוקת, נוצר קשר רגשי שלא ניתן להסביר בין המתנה הנבחרת ובין מעניקי המתנה. מאחר ומדובר על מתנה כל כך רגשית וכל כך טהורה, רוצים לעשות בחירה מדוייקת כמה שיותר. בעת שאתם בונים את המתנה שלכם באופן אישי ולא בוחרים במארז מוכן מראש, יש לכם אפשרות לבחור את הצבעים שיובילו את המארז. במרבית המקרים, המארזים המיועדים לתינוק מבוססים על צבעי התכלת והכחול, ואילו מארזי התינוקת מבוססים על צבעי הורוד והאדום. עם מתנה לתינוקת שאתם בונים מאפס יש לכם שליטה מלאה גם על צבעי המארז וכך המתנה שאתם מעניקים היא הכי אתם שיש!

 

היולדת ביקשה משהו מסוים? הכניסו למארז

 

מארזים מוכנים שתוכלו לרכוש הם מארזים נפלאים המכילים מגוון רחב של פריטים. יחד עם זאת, מאחר ומדובר על מארזים מוכנים, אתם לא יכולים להוסיף פריטים או להוציא פריטים. כשאתם בונים את המתנה שלכם בצורה עצמאית, אתם יכולים להחליט מה להכניס אל המארז שאתם מעניקים. מדובר על יתרון משמעותי שבא לידי ביטוי בעת שהיולדת מבקשת מבכם באופן אישי את המתנה שהיא רוצה לקבל. כך, אתם יכולים לשבת אל מול אתר “קרוסלה” עם הפריטים שהיא ביקשה מכם ואותם להוסיף לעגלת הקניות שלכם. באופן זה, אתם מעניקים ליולדת מתנה מדוייקת ההולמת את הצרכים שלה ואת הבקשה האישית שלה.

 

האם ישנם פריטי חובה שכדאי להעניק?

 

אז בהנחה והחלטתם לרכוש מתנה לתינוקת שמבוססת על הרכבה אישית, האם ישנם פריטים שחובה להכניס אל המארז? הבחירה בסופו של דבר תהיה שלכם ואתם אלו שתחליטו איזו מתנה תרצו להעניק. יחד עם זאת, ישנם פריטים שכל יולדת צריכה וכל תינוקת צריכה, כך שכדאי לכלול אותם במארז שאתם בונים. פריטים שכאלו הם בגד גוף, מוצץ, בקבוק וגרביים. מדובר על פריטים שלעולם אין מהם יותר מדי ותמיד צריך מהם כמה שיותר. על כן, גם עם הרכבת מתנה אישית, דאגו לכלול פריטים בסיסיים אלו.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן