קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנה ליולדת – מתנה מקורית מהחבר'ה בעבודה

כשחברה טובה או בת משפחה יולדות, אתם מיד ממהרים לרכוש עבורן מתנות שישמחו אותן ביום המאושר שלהן. מה קורה כאשר קולגה שלכם לעבודה יולדת – האם גם אז עולה הצורך להעניק מתנה? אם אתם בעלים של ארגון והעובדת שלכם ילדה, חשוב מאד לחבק אותה ביום המיוחד הזה ולהעניק לה מתנה ליולדת.

 

עובד טוב הוא עובד שטוב לו

 

אז מצד אחד העובדת שלכם תשמח מאד לקבל מכם מתנה ותשומת לב, אך תוכלו לחשוב גם על מה יצא לכם מזה שתעניקו לעובדת שלכם מתנה. הרי זה לא חדש כי עובד טוב הוא עובד שטוב לו, וברגע שתעניקו לעובדת שלכם שזה עתה ילדה מתנה, היא תרגיש כי היא מוערכת, נאהבת ומקבלת מהמנהלים שלה פירגון עם חזרתה לעבודה. השקעה חד פעמית תבטיח לכם עובדת מרוצה שתחכה לחזור אל ביתה לספר לבעלה מה היא קיבלה היום בעבודה.

 

הענקתם בעבר מתנה ליולדות? מעניקים גם עכשיו

 

כמו כן, חשוב לשמור על סטנדרט מסוים במקום העבודה: כבר הענקתם בעבר לעובדות אחרות מתנה במסגרת מקום העבודה? עליכם להעניק גם לכל היולדות העתידיות במשרד. חשוב מאד שלא להפלות בין העובדות ולהעניק לכולן את התחושה כי הן ראויות לתשומת הלב הזו. במרבית המקרים, הנטייה הטבעית שלכם תהיה להעניק מתנה ולהתרגש עם העובדת הנפלאה שלכם ביום החג שלה. כל שעליכם יהיה לעשות הוא לברר את מין הילוד, ובהתאם להעניק מתנה ליולדת לבן או לבת.

 

מייצרים מסורת נפלאה המלכדת ומגבשת את העובדים

 

אז איזו עוד סיבה יש לכם להעניק מתנה ליולדת לבת או לבן שהיא ילדה? כשאתם מעניקים מתנה לעובדת שלכם, אתם מעניקים אותה בשם כל המשרד. המשמעות? נוצרת אידיליה וגיבוש בין כל העובדים שלכם. ברגע שהעובדים יחתמו את שמם בכרטיס הברכה המוצמד למתנה שתעניקו לה, נוצר מיד חיבור בין העובדים ובין היולדת. כך, אתם מייצרים לעצמכם צוות מגובש, מפרגן ומלוכד! המסורת הנפלאה הזו יכולה להמשיך הלאה עם כל האירועים השמחים במשרד שלכם שיהפכו את מקום העבודה לחממה של ממש.

Add to cart
×
דילוג לתוכן