קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנה ליולדת – מה ניתן לרכוש מתנה ליולדת ובאיזה תקציב? חלק ב'

מתנת לידה מעל 200 שקלים:

 

עם עליית התקציב לבחירת מתנה ליולדת, נפתחות אפשרויות גדולות יותר לבחירת מתנה. כאשר הגדרתם את תקציב המתנה לכזה החוצה את 200 השקלים, הרי שאתם מעוניינים להשקיע במתנה גדולה. עם תקציב כזה תוכלו לקנות מתנה אישית ליולדת בעצמה, ולא לתינוק. ישנם מארזים החוצים את ה-200 שקלים, אך אינם עולים על 300 שקלים, בהם תוכלו להעניק כמתנה מארז מפנק הכולל מגבות פנים, קרמים שונים ומארז שוקולדים. לאחר תשעה חודשים לא קלים בכלל, מגיע ליולדת בעצמה לקבל מתנה, כך שמדובר על מתנה ראוייה.לסוגי מתנות ליולדת מעל 200 שקלים לחץ כאן!

בנוסף, בתקציב זה תוכלו לקנות מארזים יפים לתינוק בעצמו. מארזים אשר עונים לתקציב זה ועדיין לא עוברים את 300 השקלים, הינם מארזים המכילים בתוכם מגבת גדולה, בגדי גוף, חולצות, גרביים, כרטיס ברכה וסיכה לעגלה. את המארזים תוכלו לרכוש כמארז לתינוק או לתינוקת, תוך דגש על צבעים שונים בהתאם למין הילוד.

 

רכישה משותפת? מגדילים את התקציב:

 

רבים מוצאים במארזים היקרים יותר כמארזים יפים יותר, אותם הם היו רוצים להעניק כמתנה. העלות אשר חצתה את התקציב שלהם לא מאפשרת להם להעניק את המתנה אותה הם היו רוצים להעניק, אך יש לכך פתרון. בעד שמדובר על מתנות ליולדת, מדובר בעיקר על הבעת רגש וחיבה כלפי היולדת הטרייה. המשמעות היא שתוכלו להתקבץ יחדיו ולרכוש עבורה מתנה משותפת. אם מדובר בחברות טובות, קולגות לעבודה או שכנות לביתה  – הרי שמתנה מכולכן מבורכת ותעניק את אותו אפקט של שמחה והתרגשות. החלטתם לפנק ולקנות מתנה בתקציב קצת גדול היכנסו עכשיו לסוגי מתנות מעל 299 שקלים.

 

איפה קונים מתנת לידה?

 

לאחר שהוגדר התקציב וכעת התמונה בהירה ביותר אודות סוגי המתנות, נשאלת השאלה: היכן רוכשים את המתנה? כיום ניתן לרכוש את המתנות באמצעות חנויות מקוונות אשר מעניקות מחירים נוחים וחיסכון אדיר בזמן. לעתים קשה לתמרן בין עבודה וסידורים שונים יחד עם גיחה לחנות המתנות. המשמעות היא שקנייה באינטרנט מאפשרת קנייה מהירה ובטוחה, ואפילו מאפשרת משלוח לביתה של היולדת. החנויות המקוונות מציגות את המוצרים ברזולוציה גבוהה תוך פירוט מלא של תכולת המארזים. כל שניתן כעת הוא לבחור את המתנה המושלמת עבור היולדת.קרא עוד.

Add to cart
×
דילוג לתוכן