קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנה ליולדת – מה ניתן לרכוש ליולדת ובאיזה תקציב? חלק א'

כולם אוהבים להעניק מתנות ליקיריהם, אך לא כולם יודעים תמיד במה לבחור. מלאכת בחירת המתנה מסתמנת לא אחת כמשימה סבוכה, בעיקר בגלל הרצון להעניק מתנה איכותית, מדוייקת ומפנקת. כאשר מדובר על מתנה ליולדת, מדובר על מבחר עצום של מתנות אפשריות, כך שלעתים קשה להתפקס ולמצוא את המתנה המושלמת. הכנו עבורכם מדריך קצר של מתנות שימושיות במגוון תקציבים.

 

עד 100 שקלים

 

עם בחירת המתנה חשוב להגדיר מראש תקציב על מנת שיהיה ניתן לעמוד בו, מבלי חריגות פתע. כאשר מדובר על תקציב שהגדרתם עד כמאה שקלים, תוכלו לרכוש מוצצים או בקבוקים, מארז של בגדי גוף, זר מתוק או אפילו מארז מוכן הניתן לרכישה הכולל מכנס, חולצה, גרביים, סיכה לקישוט העגלה, מוצץ וספר תהילים. מארז כזה עומד בתקציב של מאה שקלים, כך שתוכלו להעניק מתנה ליולדת, גם עם עמידה בתקציב נוח.

 

עד 200 שקלים

 

מאחר ומדובר בתקציב גדול יותר, מדובר על אפשרויות רבות יותר הנפרסות בפני מעניק המתנה. בתקציב של 200 שקלים תוכלו להעניק מתנות נפלאות ומרגשות שיקלו את מלאכת גידול הילד עבור ההורים. ראשית, תוכלו לבחור במתנה קצת לא שגרתית: רבים, בעת שהם בוחרים להעניק מתנה ליולדת, הם חושבים מיד על ביגוד ועל אביזרים נלווים הנוגעים ישירות לתינוק. אך בתקציב של קצת יותר ממאה שקלים, תוכלו לרכוש תיבת נגינה. תיבות נגינה מסייעות להרגעת התינוק ויצירת אווירה שלווה בחדרו.לסוגי מתנות ליולדת עד 200 שקלים לחץ כאן!

בתקציב זה תוכלו בנוסף לרכוש מארזים שונים המלאים בכל טוב. ישנם מארזים המגיעים בצורת סוכרייה לדוגמא, המכילים מגבת, כובע, חיתול פלנל, טיטולים, בגדי גוף, חולצת מעטפת ואפילו מספר פרלינים להמתקת החגיגה. מארזים שכאלו עומדים בתקציב של עד 200 שקלים והופכים את היולדת הטרייה ליולדת שמחה במיוחד.

 

מה חשוב לזכור?

 

תמיד חשוב לזכור שבעת שבוחרים מתנות ליולדות, הדבר החשוב ביותר הוא אפקט הענקת תשומת הלב. עם לידתה, קיבלה היולדת את המתנה הגדולה ביותר שאפשר לקבל, כך שמדובר על מתנה סמלית שאתם מעניקים לאות החיבה והשתתפות בתחושת השמחה הגדולה. לפרטים נוספים שחשוב לזכור כשקונים מתנה

Add to cart
×
דילוג לתוכן