קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתנה ליולדת בעיצוב מתוק

מתנות ליולדת הן תשומת לב אישית מפרגנת, ומה יותר נעים מאשר לפרגן לאימא טרייה שזה עתה הביאה לעולם את הדבר היקר ביותר עבורה? החגיגה בעיצומה, השמחה גדולה וכיצד אתם מחליטים לפנק אותה? המתנה יכולה להיות משהו פונקציונאלי שישרת את החודשים הבאים, או משהו דקורטיבי שיוסיף חן לבית. המתנה יכולה לשמש אותה בלבד או את העולל החדש. הכול לגיטימי, הכול יכול להתאים. איזה רעיונות יש לנו להציע בנושא? היכנסו עכשיו ותגלו בעצמכם!

 

מתנות ליולדת “עם קריצה”

 

מתנה ליולדת “עם קריצה” היא מתנה שמשחקת על שני מישורים ולכן היא מעניינת יותר. קחו לדוגמה את המגבת המעוצבת כעוגת יום הולדת. במקרה זה מדובר בעיצוב ייחודי המעלה חיוך לצד המחשבה המעשית (מגבת תשמש אותה או את הרך הנולד). העיצוב מקורי, המתנה שימושית.

רעיונות מקוריים נוספים עבור מתנות לתינוקות הן אותיות שמו של התינוק החדש. אותיות במגוון צבעים היוצרות את שמו של התינוק (ואפשר גם את שם משפחתו) הינן רעיון מקסים ודקורטיבי לצד שימושיות אפשרית: אפשר להדביק את האותיות על דלת הכניסה של חדר התינוק ואפשר, אם תרצו להעניק גוון רחב יותר למתנה, ליצור את שמות כל בני המשפחה יחד באותיות בסגנונות שונים (מיושן ומשופשף, צבע אחיד או שניים), על שלט כניסה לבית שכבר יכיל את שם התוספת החדשה במשפחה.

 

מתנה ליולדת המשלבת כמה אביזרים

 

אם מתנת עוגת יום ההולדת-מגבת היא מתנה ליולדת שקטנה מדי לדעתכם, אבל רעיון המגבת המעוצבת מתאים לכם, לכו על עוגה גדולה יותר שמסתירה בתוכה אביזרים נוספים. קחו לדוגמה את המיני קאפקייקס לבן או לבת. במארז המתוק הזה ממתינים ליולדת ולעולל הפתעות מתוקות שמעלות חיוך כמו לדוגמה חותכני עוגיות ובקבוק שוקולדים. נכון, ייקח זמן עד שהאם וילדה יוכלו להכין עוגיות יחד, אבל יש למה לצפות. פרט לכך, תמצא היולדת הפתעות נוספות שתוכלנה לשרת אותה כבר עכשיו כגון חולצת מעטפת, מגבת פליטה, מכנסי רגלית ועוד.

 

מתנות ליולדת בעיצובים מתוקים במיוחד

 

הקסם של מתנות ליולדת הוא בעיצוב הילדותי שמאפיין אותן. עיצובים כגון אלו מחזירים גם אותנו לזיכרונות מתוקים וקסומים. קחו לדוגמה את המארז המקושט בדמות חיה בעיצוב נאיבי מקסים. הדקורציה המושלמת של המתנה נעימה ומפנקת לעין, ולא נשכח שמדובר במארז הכולל 13 פריטים שישמשו את היולדת כבר עכשיו כגון בגדים לתינוק או לתינוקת בראשית דרכם, שמיכה וכובע, חיתול פלנל וסט מגבות בגדלים שונים. במתנה זו מוחבאים בתוך המארז גם ספר תהילים וסיכת עגלה מעבר להפתעות הנוספות.

 

מארזים מתוקים להתחלה מתוקה

 

הרושם הראשוני טמון בעיצוב המתנה. מתנות ליולדת, ברוב המקרים, מעוצבות בחינניות ייחודית המאפיינת את נישת המתנות ליולדת, כמו לדוגמה: מתנה בצורת סוכריה. איפה עוד תוכלו להעניק כזה דבר ייחודי מפנק וקסום?

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן