קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתלכדים יחד להענקת המתנה ליולדת

דרישת שלום ממקום העבודה:

 

העובדת שלכם או הקולגה שלכם לעבודה ילדה? העניקו לה מתנה בשם כולכם! כממונים על היולדת הטרייה במקום העבודה, אתם רוצים להביע את הערכתכם אליה, וכך בוחרים להעניק לה מתנה. תוכלו לשמח אותה אפילו יותר בעת שתשלחו לה מתנה אל חדר הלידה בשם כל מקום העבודה. מתנה ליולדת שתוכלו להעניק היא מתנה בדמות מארזים מפנקים המכילים תכשירים שונים, פרטי לבוש ואביזרים כדוגמת מוצצים ובקבוקים. אין ספק שלאחר שמירת ההריון וחופשת הלידה שמחכה לה, היא תשמח לקבל דרישת שלום ממקום עבודתה. 

 

ואיך מעניקים מתנה גדולה בשם כל המשפחה?

 

החלטתם להתלכד כל האחים ואחיות ולהעניק לאחותכם מתנה מרגשת ומשמחת? לא תאמינו איזו מתנה נפלאה תוכלו להעניק לה! בעת שאתם חוברים ביחד, בני המשפחה הקרובים לטובת רכישת מתנה ליולדת, הרי שמנעד האפשרויות שלכם גדל ותוכלו להעניק לה מתנה משמעותית ומשמחת יותר. כך למשל, לצד המארזים שלבטח היא תקבל משאר מעניקי המתנה, תוכלו אתם לשלב את המתנה שלכם באירוע הברית או הבריתה. איך זה בדיוק עובד?

תוכלו להפתיע אותה ובגדול, בעת שתדאגו לשירות של עיצוב שולחן מדליק באירוע הברית או הבריתה. על השולחן תוכלו גם להפתיע עם בר מתוקים וליצור שולחן מתוק ומעוצב. באירוע הברית או הבריתה היא לבטח תרצה להשקיע וליצור אירוע מרגש וחד פעמי, וכך, עם המתנה שלכם, אתם מגשימים את חזון האירוע שלה ומפתיעים אותה באירוע המרגש!

 

Add to cart
×
דילוג לתוכן