קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מתי עליכם להשקיע סכום גבוה במתנה ליולדת

העלות של המתנה שתעניקו אינה פרט שתחשפו בעתיד בפני האם הטרייה. יחד עם זאת, על פי המתנה שתעניקו ניתן יהיה להעריך פחות או יותר כמה השקעתם. למרות שכל מתנה משמחת ומרגשת מאחר והיא מעניקה תשומת לב, הרי שישנם מקרים בהם אכן כדאי לכם להשקיע תקציב נאה לטובת הענקת מתנה ליולדת ולרך הנולד. התקציבים מתחילים בעשרות שקלים ומגיעים למאות – מתי אתם תשקיעו תקציבים גבוהים יחסית?

 

כשאתם יודעים מראש שלא תגיעו לאירוע

 

אם אתם חלק מהמעגל הקרוב ביותר אל היולדת – בני המשפחה או החברים הקרובים, הרי שתוזמנו גם לאירוע המרגש – הברית או הבריתה. כעבור כמה ימים לאחר הלידה היולדת ומשפחתה מפרסמים את תאריך האירוע, כך שתוכלו להערך היטב מספיק זמן מראש. במידה ואתם לא יכולים להגיע אל האירוע מכל סיבה שלא תהיה, הרי שיהיה כדאי שתשקיעו יותר במתנה שתעניקו. הסיבה? המעגל הקרוב מעניק גם במתנה עם הלידה, וגם לאחר מכן באירוע הברית או הבריתה. במקום להעניק שתי מתנות מפוצלות, השקיעו מראש עם מתנה גדולה יותר כמו מארז מפנק הכולל שלל פריטים לתינוק.

 

כשאתם חלק מהמעגל הקרוב ביותר ליולדת

 

מעבר לכך, גם אם אתם עתידים להגיע אל אירוע הברית או הבריתה ואתם חלק מהמעגל הקרוב, הרי שכדאי יהיה להשקיע תקציב גבוה ברכישת המתנה. גם כאן, יש לכם שתי אפשרויות: האחת היא להעניק מתנה מיד עם הלידה ועוד מתנה נוספת באירוע, או שתוכלו לאחד את המתנות למתנה אחת גדולה. ההמלצה המון פעמיים היא שלא לפצל את התקציב, וכך תוכלו לרכוש מתנה משמעותית יותר. המארזים הגדולים המכילים בקבוקים, מוצצים ופריטי לבוש הפכו למועדפים על היולדות הטריות, כך שזו ההזדמנות שלכם להשקיע.

 

כשאתם מעניקים את המתנה בשמכם ובשם אנשים נוספים

 

מחירי מתנות ליולדת הינם מגוונים מאד, כאשר המתנה הזולה ביותר מתומחרת בשקלים בודדים, ואילו המתנה היקרה ביותר מתומחרת במאות שקלים. בעת שאתם מעניקים את המתנה בשמכם ובשם קרובים נוספים ליולדת, הרי שכדאי להשקיע תקציב גבוה. בשם מי אתם מעניקים את המתנה? אלו יכולים להיות העמיתים לעבודה, השכנים הטובים או אפילו קבוצה של חברים. בעת שכל אחד מכם משקיע סכום צנוע, יחד אתכם יכולים להגיע לסכום גבוה מאד שיעניק לכם את האפשרות להעניק מתנה גדולה ומשמעותית ליולדת.

 

כשהיולדת העניקה לכם מתנה יוצאת דופן

 

תרבות המתנות היא תרבות הקושרת את מקבלי המתנה ומעניקי המתנה בקשרי מחוייבות. המשמעות? במידה ואתם קיבלתם באירוע הלידה שלכם מתנה גדולה ומשמעותית מהיולדת, הרי שכדאי להחזיר לה באותו המטבע. חשוב לזכור כי המתנות היקרות ביותר המוצעות ליולדת מבוססות על מאות שקלים ולא על סכומי עתק, כך שאתם יכולים בכל מקרה להעניק מתנה נפלאה, מרגשת ופונקציונאלית שתשמח את היולדת ביום החג שלה.

Add to cart
×
דילוג לתוכן