קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מעניקים ליולדת מתנה בכל תקציב

בכל עת שיוצא לכם אתם מברכים את היקרים לכם "רק בשמחות". למרות שאתם מאחלים זאת בלב שלם ומתוך כוונות טהורות, הרי שהשמחות של אחרים עולות לכם כסף, ולפעמים לא מעט כסף. כך קורה לא אחת שאתם מוצאים עצמכם בקונפליקט קל: האם עליכם להעניק מתנה לקרובים שלכם עם כל שמחה שהם חוגגים? לשמחתכם, בכל הקשור למתנות לידה, דעו כי תוכלו לבצע בחירת מתנה ליולדת על פי התקציב שתגדירו!

 

עשרות בודדות של שקלים: בושם לתינוק

 

מתנות ליולדת תוכלו למצוא במגוון רחב של מחירים, מה שמעניק לכם גמישות יוצאת דופן ויכולת לבחור מתנה כמעט בכל תקציב. הימים בהם היה עליכם לוותר על הסיפוק שבלהעניק מתנה אינם עוד – כעת המתנות מתאימות עצמן אליכם ולא ליהפך! במידה ויש ברשותכם תקציב צנוע של עשרות בודדות של שקלים, תוכלו להעניק במתנה בושם לתינוק לדוגמא. זיכרו כי מטרת העל עם בחירת מתנה ליולדת היא הענקת תשומת לב, כך שזהו המקרה הקלאסי בו הכמות אינה נחשבת, אלא האיכות.

 

תקציב בינוני: מארז צנוע ומפנק

 

אם ברשותכם תקציב מעט גבוה יותר, תוכלו להעניק יותר ולבצע בחירת מתנה ליולדת מתוך מבחר גדול יותר. תקציב בינוני הינו תקציב שנע בין 100 ל-200 שקלים, כאשר בתקציב זה תוכלו לבחור מתוך לא מעט מתנות – כך שמגוון האפשרויות גדל. מרבית האמהות הטריות שמחות לקבל את המארזים המוכנים מראש הכוללים בתוכם מגוון רחב של פריטים. במקרה זה, מאחר ומדובר על תקציב בינוני, מדובר גם על מארזים בגודל בינוני המכילים כמות צנועה יחסית של פריטים – אך הם עדיין יוצרים אפקט גדול של התרגשות ושפע.

 

תקציב גדול: מ-200 שקלים ועד 500 שקלים

 

אם היולדת הינה אדם קרוב אליכם מאד – בת משפחה או החברה הכי טובה, הרי שאתם דבקים בתקציב כמה שיותר גבוה ורוצים להעניק מכל הלב. במקרה הזה בחירת מתנה ליולדת הופכת קלה במיוחד, זאת מאחר ואתם בוחרים בבחירה הקלאסית והמועדפת ביותר על האמהות הטריות: מארזים גדולים ומוכנים מראש. מארזים אלו מתומחרים בעלות של בין 200 שקלים ל-500 שקלים, כאשר מה שמשפיע על המחיר הוא כמובן תכולת המארז. הפריטים הנמצאים במארזים אלו כוללים את כל שאפשר לבקש: בושם לתינוק, יומן צעדים ראשונים לאם, בקבוקים, מוצצים, בגדי גוף, מתנות, קישוטים לעגלה ופריטים משתנים נוספים בהתאם לגודל המארז.

 

איך מעניקים מתנה עם תקציב גדול בקלות?

 

אתם מעוניינים להעניק מארז גדול מאד אך ברשותכם תקציב שלא מאפשר זאת? ההמלצה היא לחבור אל קרובים נוספים של היולדת. כך לדוגמא, תוכלו להתאגד כמה חברים ממקום העבודה ולהעניק מתנה משותפת, כמו גם מתנה מכל השכנים, כמה חברות טובות שמעניקות את המתנה יחד וכדומה. אירוע לידה הוא אירוע מרגש – קחו גם אתם בו חלק עם מתנה נפלאה ומדוייקת שתקל על האם ובן זוגה את גידול התינוק.

Add to cart
×
דילוג לתוכן