קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מזכרת לאורחים באירועים – מדוע גם באירוע שלכם?

לא משנה כלל אם אתם חוגגים אירוע מצווה לילדכם, אירוע חתונה עם בן הזוג האהוב או בכלל הרמת כוסית עסקית: ישנה נוסחה מנצחת לאירוע מנצח!

“נוסחת האירוע המושלם” מבוססת על שלל משתנים, כאשר אחד הבולטים הוא ללא כל ספק מזכרות לאירועים. מדוע גם אתם צריכים את המזכרות באירוע שלכם? 

 

1.כך אומרים “תודה” לכל אורח

 

מזכרת שאתם מעניקים לכל אורח באירוע שלכם, בעלת תפקיד חשוב: לומר תודה. בשלב קבלת הפנים, אתם תהיו אלו שתחבקו ותנשקו את האורחים שלכם, אך מה קורה בסיום האירוע? המון פעמים אורחים עוזבים את האירוע מבלי להודות לכם, ובעיקר: מבלי שלכם יש את ההזדמנות להודות להם. פינת מזכרות שתוצב בשלהי האירוע, תאפשר לכם לומר תודה לכל אורח שלכם. האורחים נתנו לכם באירוע שלכם? זוהי הדרך לתת להם בחזרה.

 

2.המזכרות כדרך נוספת למתג את האירוע

 

מזכרות לאירועים כוללות ספרי תהילים, כוסות צ’ייסרים, מארזי שוקולדים ועוד שלל מזכרות נפלאות המתאימות לכל אירוע ולכל אורח! תוכלו גם אתם להעניק את המזכרות בדיוק כפי שהן, אך גם תוכלו למתג אותן. כיום, המגמה היא למתג את האירוע בשלל אמנטים, כאשר כל אלמנט מושפע מקונספט מסוים. מיתוג של המזכרת יכול להתבצע עם הדפסת תאריך האירוע, שם אירוע, שמותיכם, ברכה, ציטוט משיר וכן הלאה. אירוע ממותג הוא אירוע זכיר יותר ומיוחד יותר!

 

3.מזכרת מכם: היצמדות לסטנדרט

 

ואם טרם השתכנעתם מדוע גם אתם צריכים מזכרות באירוע שלכם, הרי שזהו הסטנדרט כיום. נסו לדוגמא לדמיין לעצמכם אירוע מבלי שבשלב קבלת הפנים בו מוגשים נשנושים לאורחים. דומה הדבר עם המזכרות: כשם שמארחים רבים משלבים אטרקציות לאירועים, כך גם המזכרות משתלבות בסוף האירוע. מאחר ומדובר על דבר בסיסי כל כך באירועים כיום, הרי שהאורחים מצפים מכם למזכרת יפה. ולא? סביב מאד כי תיווצר אכזבה ושביעות הרצון הכללית תיפגע.

 

4.והנה משהו שאתם עשיתם שאחרים לא

 

למרות שמדובר על סטנדרט, עדיין ישנם אירועים שבהם לא מחולקות מזכרות. מה זה אומר? שבעת שאתם תעניקו, האירוע שלכם יואר באור חיובי, האירוע יהיה זכיר יותר, מיוחד יותר ויתפש כמושקע יותר. והנה לכם, מבלי לצאת מהקופסא – משהו שאתם עשיתם שבאירועים אחרים, לא. אז עם איזו מזכרת אתם תאמרו תודה לאורחים שלכם?

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן