קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מזכרות לאירוע העסקי החשוב ביותר: יום הגיבוש!

כל עובד שלכם – מפקידת הקבלה ועד מנהל הצוות, תורם להצלחה הגדולה שבה אתם מתגאים! יום אחד בשנה – ביום הגיבוש לעובדים שלכם, אתם מקבלים את ההזדמנות להודות, להעריך ולהחדיר בעובדים מוטיבציה להמשך העשייה.

ההבנה כי העובדים מעוניינים לעבוד בחממות ולא במקומות עבודה קרים, גרמה למנהלות הרווחה ולמנכ”לים להשקיע גם בשגרה וגם באירועים, בהון היקר ביותר – העובדים. ימי הגיבוש נחגגים בשלל אופנים:

– ערבי קריוקי

– פעילויות ספורט

– סדנאות בישול ויצירה ועוד…

לא משנה איך אתם חוגגים, רק אל תשכחו דבר אחד – להעניק מזכרת לכל עובד שלכם! לפניכם, כל המזכרות המומלצות לחגיגת יום כיף לעובדים:

כוס טרמית ממותגת לכל עובד
סביר להניח כי גם במטבחון אצלכם ישנה פינת קפה משודרגת, מבחר של תיונים וגם ספלים מפנקים. עם זאת, לעתים ישנם עובדים שאוהבים לשתות מהכוס האישית והממותגת שלהם. אם אתם מחפשים מתנה שימושית לעובדים, הנה לכם: הכוס הטרמית! כך, כל עובד שלכם יוכל להגיע איתה מהבית, ליהנות איתה מהדרך וגם לעשות בה שימוש לאורך יום העבודה – עם קפה מנחם או תה מחמם.

כובע עם הדפסה לכל עובדי הארגון!
לא משנה אם אתם חוגגים בקיץ או בחורף – כובע שמש לכל עובדי הארגון תמיד רלוונטי! את הכובעים ניתן להשמיש ברוב ימות השנה בישראל, ובמקום שהעובדים שלכם ימהרו לרכוש כובע בעשרות או מאות שקלים, תוכלו פשוט להעניק להם כובע ממותג! איך כדאי למתג את כובע יום הגיבוש?

– סלוגן ולוגו בית העסק

– הדפסת שמו של העובד

– ציון התאריך של יום הגיבוש

– מנטרה או אג’נדה שאתם מתחברים אליה

המתנה הטעימה: עוגיות מזל
כידוע, גם ישנן המון מזכרות אכילות וטעימות. אם אתם רוצים להעניק לעובדים מתנה סימבולית וטעימה, הנה לכם: עוגיות המזל. בכל עוגיה מסתתר לו פתק עם כיתוב משתנה. אכילת העוגיות בקבוצה תורמת גם היא לחווית הכיף והגיבוש, זאת עם חשיפת המשפט החבוי בתוך העוגיות של העובדים.

תיק מניקור לכל נשות המשרד!
מתנה נוספת שתוכלו להעניק במסגרת יום הכיף היא תיק מניקור. שימו לב כי מתנה זו מיועדת לקהל הנשים, כך שכדאי להעניק אותה במידה ובמשרד עובדות רק נשים (לחיי העוצמה הנשית!), או במקרה בו אתם מעוניינים להעניק מתנות נפרדות לנשים ולגברים. תיק המניקור מאפשר לכל אישה להתנייד מחוץ לבית עם תיק קטן שיש בו פשוט הכל – ממספריים ועד פינצטה.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן