קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מה קונים עבור יולדת בלידה ראשונה ולידה שניה?

אם מדובר על תינוק/ת ראשונים, אז טווח האפשרויות שלכן הוא גבוה, אך אם מדובר בלידה שניה או אפילו שלישית, לעיתים מציאת מתנת לידה יהיה דבר מאתגר יותר. בלידות שאינן ראשונות, חברות טובות מחפשות מתנות ליולדת שהן ייחודיות יותר או פרקטיות כי הרבה מהדברים יש לחברה כבר מהלידה הראשונה. אז מה בכל זאת קונים בכל אחת מן הלידות? במאמר זה ניתן לכם מספר דוגמאות נהדרות לכך.

מתנות עבור לידה ראשונה

בלידה ראשונה ניתן לקנות עבור מתנת הלידה מארזים מאוד יפים אשר כוללים בתוכם גם מתנה לאם הטריה וגם מתנה לרך הנולד. זה בהחלט יכול להיות מארז אשר כולל בתוכו ביגוד ראשוני לתינוק, סיכה לעגלה ומספר קרמים איכותיים ומפנקים עבור האם. ניתן גם לקנות מארז מהסוג שהזכרנו וליצור בעזרת חבילת טיטולים את עוגת הטיטולים המפורסמת ובתוכה להכניס בצורה יפה את המארז. זו מתנת לידה שימושית מאוד עבור החודש הראשון בבית. כמו כן, אפשר גם לפנק את הרך הנולד בצעצוע התפתחותי לעגלה כמו ספרון שחור לבן או מובייל שתמיד כיף לקבל.

מתנות עבור לידה שניה או שלישית

אז לחברה שלכן יש כמעט הכל, מה תקנו לה כעת? אילו מתנות ליולדת יכולות להיות טובות, מפתיעות ופרקטיות עבורה? כאן המחשבה צריכה להיות ייחודית ויצירתית. מתנות פרקטיות יכללו גיפט קארד לאחת מן הרשתות הגדולות לתינוקות ומתנות ליולדת שהן יחודיות יכללו פינוקים עבור היולדת כמו ספא מפנק או ארוחות מוכנות לימים הראשונים בבית ואפילו מנקה שתבוא לנקות את הבית באופן יסודי. כמובן שתמיד ניתן לפנק גם במארז קטן עם מספר קרמים ודובון לרך הנולד.

כמה יעלה לכם מארז מעוצב עם מספר פריטים שווים?

בכל הקשור למארזי לידה ניתן לשחק מעט עם המחירים מהסיבה שאתם יכולים להחליט מה יכנס לתוך המארז. מארזים משובחים עם תשעה פריטים ויותר עשויים להתחיל במחירים של 230 שקלים והם מלאים בכל טוב. בגדים לתינוק/ת, מגבת, גרביים, שמיכה, קרם פנים וגוף ליולדת ועוד המון דברים מעניינים ושימושיים שתמיד כיף לקבל. וגם מתנות יותר פרקטיות יעלו בסביבות המחירים האלו ויגיעו עד לחמש מאות שקלים.

Add to cart
×
דילוג לתוכן