קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מה נהוג להעניק כיום מתנה ללידה

כמו עוד המון ענפים אחרים, גם ענף המתנות ליולדת עבר בשנים האחרונות שדרוגים שונים. המשמעות? מתנות שהיה נהוג להעניק בעבר כבר אינן רלוונטיות כיום. רגע לפני שגם אתם יוצאים לדרך עם חיפוש אחר מתנה ללידה, כדאי שגם אתם תדעו מה כדאי להעניק כיום ליולדת על מנת לשמח אותה, לרגש אותה ואפילו לסייע לה בגידול הרך הנולד.

 

מתנה לרך הנולד או ליולדת?

 

ראשית, לא מעטים אלו ששואלים ובצדק: האם המתנה ללידה צריכה להיות מתנה המיועדת לאם או לתינוק? מצד אחד, האם עבדה קשה לאורך תשעת החודשים האחרונים כך שמגיע לה לקבל תשומת לב, אך מצד שני התינוק הוא זה שחוגג את יום הולדתו הראשון ועל כן מגיעה המתנה לו. על מנת שלא תצטרכו להתפשר, תוכלו להעניק מתנה על פי החלוקה הבאה: כ-90% מהמתנה יהיו שייכים לרך הנולד ואילו עשרה אחוזים נוספים לאם. תופתעו או לא, אך האמהות מעדיפות לקבל מתנה ללידה המיועדת לרך הנולד ולא להן.

 

כלל הזהב: לא קונים מתנה לעוד שנה

 

מתנה ללידה היא מתנה המבוססת על אינסטינקט והמון רגש. בעוד ישנן מתנות שמעניקים מתוך מחשבה רבה ואיתור צורך, כאן מדובר על תהליך מעט שונה המבוסס על אמוציות רבות. כך קורה שרבים אלו הגולשים בחנות אינטרנטית של מתנות לידה, ולפתע הם רואים פריט לבוש מקסים ומתוק שהם היו רוצים להעניק בשמם. הבעיה? מדובר על פריט המתאים לגיל 3. שימו לב: מתנה ללידה חייבת להיות מתנה שניתן להשמיש אותה בהווה, ולא בעתיד. ההורים הטריים מעוניינים במתנה רלוונטית ולא במתנה שתאוחסן במחסן לשלוש שנים.

 

מה היולדת באמת צריכה? מתנות פונקציונאליות

 

ובנוסף, על המתנה להיות כמה שיותר שימושית. ישנן מתנות כדוגמת ספר צעדים ראשונים או קישוטים לעגלה המסתמנות כמתנות נהדרות ונפלאות. יחד עם זאת, מדובר על מתנות שיכולות להיות כתוספות נחמדות ולא כמתנה המרכזית. המון הורים, בעיקר בעת שמדובר על הילד הראשון שלהם, שמחים לקבל כמה שיותר פריטים פונקציונאליים התורמים באופן ישיר למלאכת גידול התינוק. על כן, העדיפו תמיד פריטים שימושיים מאד כמו גרביים, מגבת, בגד גוף, מוצץ או בקבוק.

 

המתנה הקלאסית: מארז הגדוש בכל טוב!

 

לשמחתכם, אינכם צריכים לעבוד קשה ולבנות מארז מאפס המכיל שלל פריטים – יש מי שעשה את העבודה בשבילכם! “קרוסלה” שמחים להזמין גם אתכם לבחור מארז מתוך מניפת המארזים המוצעת לכם למכירה באתר. מתנה ללידה יכולה להיות מרגשת מאד, אך היא גם יכולה להיות מפתיעה ויוצאת דופן! מארז שתעניקו הגדוש בכל טוב לא רק ישמח את ההורים, אלא גם ימתג אתכם כמעניקי מתנות נפלאים. לא בכל יום אתם זוכים להעניק מתנה לאירוע לידה, כך שיש לכם הזדמנות לפתוח את הלב ולהעניק מארז גדוש ועשיר!

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן