קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מה נבדוק לפני שנשלח מתנה ליולדת?

איכות המוצרים במתנה

 

כאשר מדובר בתינוקות הרי שטיב המוצרים הינו קריטי והכרחי מתמיד. בעת שאתם בוחרים לרכוש מתנה ליולדת חשוב מאד שתוודאו את איכות המוצרים שאתם רוכשים שכן כשמדובר בתינוקות – אין מקום לפשרות. כאשר מדובר בטקסטיל, אנא תוודאו שמדובר ב-100% כותנה על מנת להבטיח שמגע הבגד יהיה נעים לעור התינוק. אם מדובר בשמנים או קרמים חשוב לוודא שהינם עברו את תקן משרד הבריאות על מנת למנוע עיקצוצים או גירודים מיותרים לעורו העדין של הרך הנולד. מנגד, אם לדוגמא החלטתם לפנק דווקא את האם ולשלוח לה זר מתוק של שוקולדים, בדקו שהינם עדיין בתוקף. מתנה לא איכותית לעתים עושה את העבודה ההפוכה, לכן חשוב להעניק תשומת לב לפרטים הקטנים. אנו בקרוסלה מתנות ליולדת שמים דגש על טיב המוצרים ומשווקים רק את המוצרים הטובים ביותר עבור האם הטרייה ותינוקה.

 

אמינות החברה שאיתה בחרנו לעבוד

 

לצערנו שמענו אינספור סיפורים על חברות פיקטיביות שמנסות לגזול את כספי הרוכשים ובתמורה לא מספקות שום שירות. זו אמנם דוגמא קיצונית, אך עדיין ישנן חברות אשר לא עומדות בזמנים שהן התחייבו אליהן, לא מספקות מוצרים באיכות גבוהה והשירות אשר הן מעניקות אינו מהטובים שתקבלו. לכן אם החלטתם לשלוח מתנה ליולדת דרך חברה שאינכם מכירים, כדאי שתבדקו עליה על ידי תגובות באינטרנט טרם אתם בוחרים לעבוד איתה על מנת למנוע עוגמת נפש לכם וליולדת הטרייה ובעיקר להבטיח כי המתנה שאתם מתרגשים לשלוח ליולדת אכן תגיע אל יעדה.

 

זמני משלוח

 

מאחר ומדובר במשלוח שלרוב עושים אל בית היולדות, חשוב מאד לתאם בוודאות עם החברה אשר איתה בחרנו לעבוד את זמני המשלוח. לצד החברות שמבצעות משלוח מעכשיו לעכשיו וכך מעניקות לנו שירות אקספרס, ישנן חברות אשר צריך לתאם איתן מראש את ההזמנה ולעתים מרגע ההזמנה ועד המשלוח יכולים לעבור מספר ימים. לכן חשוב לוודא תאריך מדויק למשלוח – אחרת יכול להיווצר מצב בו שלחנו מתנה ליולדת לבית החולים אך היא כבר נמצאת בביתה. משלוח של מתנה שתגיע ליולדת בהפתעה גדולה.

Add to cart
×
דילוג לתוכן