קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מה הופך את אירועי הברית והבריתה לכל כך מיוחדים?

לאחר תשעה חודשים של ציפייה, הגיע הרגע! הלידה עברה בשלום, התברכתם בתינוק או תינוקת ועכשיו אתם משפחה קטנה. הורים רבים רוצים לחגוג את האירוע המרגש בחייהם בפורמט של אירוע עם אורחים המורכבים מבני המשפחה והחברים הקרובים. אירועי הברית והבריתה הפכו לאירועים יחודיים במיוחד הנחגגים בהשקעה רבה מצד המארחים ומצד האורחים. אירועי הברית והבריתה כיום מאופיינים בהתרגשות גדולה, מתנות מפנקות ושולחן מתוקים אשר הופך את היום המתוק ביותר למתוק אפילו עוד יותר.

 

התרגשות שלא הכרנו קודם:

 

הדבר הראשון שאפשר לייחס לאירועים מסוג זה הוא ההתרגשות הגדולה העוטפת את האירוע. באירועים רבים לאורך החיים הצהרנו כי מדובר על האירוע המרגש ביותר שידענו עד כה. דוגמא לאירועים כאלו הם ימי הולדת מיוחדים, מסיבות גיוס או חתימת עסקה מכובדת במסגרת העסק. כאשר נולד תינוק למשפחה, מדובר על התרגשות שאין דומה לה. הבאת חיים חדשים לעולם מרגשת לא רק את בני הזוג שהפכו הרגע למשפחה, אלא את כל החברים הקרובים והמשפחה הנרגשים מאד נוכח התוספת החמימה.

 

שפע של מתנות:

 

לא ניתן להתעלם מהעובדה כי אנשים רבים מביעים את ההתרגשות והאהבה שלהם כלפי המשפחה החדשה באמצעות מתנות. באירועי הברית והבריתה מקבלים ההורים הטריים כמות עצומה של מתנות, כזו המספיקה להם לעתים למלאי של בגדים וצעצועים לשנה שלמה. בעת שמחפשים מתנה ליולדת נחשפים לשפע עצום הכולל צעצועים, ביגוד ועזרים שונים לגידול התינוק. מתנות ליולדת יכולות להיות מתנות המופנות אליה באופן אישי, או מתנה התורמת לגידול התינוק. כך או כך, מדובר באירוע רווי מתנות המשמח את בעלי השמחה. לקטלוג מוצרים לחץ כאן

 

שולחן מתוקים:

 

אחד הסממנים הבולטים ביותר בשנים האחרונות באירועי הברית והברית הם שולחני המתוקים. לצד הבופה העשיר הפרוס לאורחים הבוגרים, ישנו שולחן המיועד לקהל הילדים המגיע לחגוג. מדובר על שולחן מתוקים גדול המכיל את מיטב המתוקים לרבות סוכריות על מקל, מרשמלו, חטיפי שוקלד ממותגים, סוכריות גומי ועוד מגוון רחב הניתן לבחירה על ידי בעלי השמחה. שולחן המתוקים מעניק מימד בידורי, כייפי וטעים לאירוע ותורם לתחושת השמחה הרבה הפועמת בו.

Add to cart
×
דילוג לתוכן