קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מדוע קל יותר לקנות מתנת ליולדת באינטרנט

כמה כייף שיש לכם את הזכות להעניק מתנה לחברה או בת משפחה שילדה! לצד הכייף והסיפוק הגדול, הרי שעליכם גם למצוא לה מתנה ראויה. לפני שאתם מניעים את הרכב ויוצאים למסע של כמה שעות בחנות במרכז הקניות, דעו כי תוכלו לרכוש מתנות ליולדת במהירות וקלות – באינטרנט!

 

שירות עצמי הוא שירות קצר ויעיל יותר

 

בחנויות השונות השירות המוצע לכם הוא שירות הניתן על ידי נציגי שירות. לעתים, נציגי השירות אינם זמינים מאחר והם משרתים לקוחות אחרים, כך שעליכם להתמצא בצורה עצמאית בתוך חנויות ענקיות הכוללות כמה מחלקות. לשמחתכם, אינכם צריכים להמר על טיב השירות שתקבלו, אלא שתוכלו לרכוש מתנות ליולדת בקלות יוצאת דופן עם שירות עצמי בחנות אינטרנטית. השירות העצמי מאפשר לכם לחסוך זמן רב, תוך שאינכם תלויים בזמינות של איש שירות. המנגנון לפיו בנויות החנויות מאפשר לכם התמצאות קלה ופשוטה.

 

בחירת המתנה: קל יותר להתפקס על מתנה

 

בחנויות המציעות מתנות לידה, הרי שעליכם להגיע אל החנות ולנסות להתמצא בה. חנויות אלו מאופיינות בחללים גדולים ומספר רב של מחלקות, כך שעליכם לנדוד בין כל מחלקה ומחלקה עד שתמצאו את המתנה שבה אתם מעוניינים. מנגד, רכישת מתנה ליולדת  באינטרנט הינה רכישה פשוטה וקלה משתוכלו לדמיין! הסיבה? החנות האינטרנטית מחולקת על פי מחלקות, כאשר באמצעות קליק בודד תוכלו לראות את כל הפריטים הרלוונטים לאותה המחלקה. במקום לנדוד בחנויות פיסיות, למה שלא תגלשו בחנות המציעה לכם חוויה מהנה ופשוטה יותר?

 

התשלום: אין תור לקופה ולא צריך להמתין לאריזה

 

הרגע שבו מצאתם את המתנה בחנות מביא עמו אתגר חדש: להמתין בתור לקופה. כידוע, בחנויות השונות אנשים לא תמיד מגיעים לרכוש מוצר, אלא שמדובר המון פעמים גם על שירות שיש להעניק לכלל הלקוחות – מה שיכול ליצור תורים ארוכים מאד בקופה. כך, יוצא מצב שחיפוש המתנה לוקח לכם מספר דקות, אך ההמתנה בקופה לתשלום יכולה להגיע גם לעשרות דקות. מתנות ליולדת שאתם רוכשים באינטרנט הן מתנות שאתם יכולים לקנות בשניות! הסיבה? אתם היחידים העומדים בתור לקופה. מנגנון התשלום פשוט ומהיר וכולל אך ורק את הזנת פרטי האשראי שלכם.

 

איך מעניקים את המתנה? רק אתם מחליטים!

 

ואם אתם צריכים סיבה נוספת מדוע כדאי לרכוש מתנת לידה באינטרנט, הנה היא לפניכם: כשם שאינכם צריכים להמתין בתור לתשלום, כך גם אינכם צריכים להמתין בתור לאריזת המתנה. לאחר התשלום, יש מי שאורז עבורכם את המתנה ושולח אותה לכתובת היעד שתגדירו: אליכם, אל בית היולדות או אל ביתה של היולדת. האם תוכלו לחשוב על שירות מהיר יותר, יעיל יותר ומפנק יותר? כל שתוכלו לבקש נמצא באזור אחד – החנות האינטרנטית שבה תוכלו לרכוש בקלות מגוון רחב של חבילות מתנה ליולדת.

Add to cart
×
דילוג לתוכן