קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מגש פירות המתנה הכי מתוקה ליולדת הטרייה

ענף המתנות ליולדת וליילוד התפתחה מאוד בשנים האחרונות, כך שהערכות הנפלאות והיצירתיות כבר מוכרות לכולם ומכילות בדרך כלל את אותם פריטים מוכרים. מה שאנשים לא יודעים ולא מנסים בדרך כלל לבדוק, זה אם היולדת תרצה לעתים לקבל מתנה אחרת שלוקחת בחשבון גם את הצורך שלה להתפנק ככל האפשר אחרי הלידה, לאכול בריא אבל מתוק ומהנה, ולא להסתפק רק באוכל של בית חולים או בשוקולדים הצפויים. מגש פירות הוא המתנה החדשה המומלצת לכל יולדת באשר היא, משום שמדובר במתנה ליולדת נפלאה שלא רק היא נהנית ממנה אלא גם התינוק שיונק את כל הוויטמינים והמינרלים שהיא זוכה להם בדרך הכי טבעית.

 

תזונה בריאה ונכונה

 

ויטמינים ומינרלים ושאר החומרים המזינים שיש בפירות הם בדרך כלל מה שכל אישה בהריון מונחית לשים לב אליו כאשר היא במעקב אחר ההריון. היא לוקחת בדרך כלל תוספי מזון כאשר זה חיוני ומשתדלת לאכול בריא ככל האפשר כדי שתזונת התינוק תיהנה מזה וההתפתחות שלו תהיה תקינה. מה שאנשים לא יודעים הוא שצריכה של אבות המזון דרך תזונה הרבה יותר יעילה כאשר היא נספגת ישירות מהמזון ופחות מתוספי תזונה. זוהי הסיבה העיקרית לכך שעדיף לשנות את התזונה בהריון ולאכול בריא, משום שכך מבטיחים ספיגה טובה יותר של כל מה שנחוץ לאם ולתינוק.

 

מגשי פירות לתזונה טובה יותר

 

כאשר אתם שולחים מגש פירות כמתנה ליולדת אתם מצליחים להשיג בכך כמה הישגים, ובראש ובראשונה להפתיע אותה במתנה לא שגרתית שכמוה לא מקבלים ולא רואים הרבה. במקום קופסאות שוקולד מגש פירות צבעוני ובריא, טעים וריחני שנשאר טרי לאורך זמן יספק לה את כל המתיקות המפנקת והמנחמת, יחזיר לה אנרגיה וכל מה שנחוץ לה גם להתאוששות ולהנקה, ויבטיח שלפחות בימים האלה היא תזכה לתזונה מעולה מהמדרגה הראשונה. פירות חתוכים כך שלא תצטרך לטרוח כלל לקלף ולהכין אותם לאכילה יקלו עליה גם לאכול כאשר היא עייפה ונרגשת. הרי ידוע שבימים הראשונים מרוב התרגשות שום דבר אינו שגרתי ולכן אנשים שוכחים לאכול ובכך גורמים לעצמם להיחלש עוד יותר.

 

מגש פירות גם לאירוח

 

מגש פירות שנועד גם לאירוח של כל האנשים והבאים לברך את היולדת ואת משפחתה יכול להיות פתרון הרבה יותר נוח ובריא במיוחד אם באים אנשים שלא ייגעו בשוקולד או מזון אחר בגלל סיבות אידיאולוגיות. פירות הם ללא ספק המזון המנחם והמפנק שכולם ירצו לטעום וליהנות ממנו, מה שפותר בעיות רבות באירוח האנשים ומעניק ליולדת עצמה את הפינוק האולטימטיבי שגם עוזר לה להתאושש יותר מהר ולחזור לעצמה. זה גם סידור נוח מאוד משום שהוא בא מוכן לאכילה באריזה נוחה שקל לשמור בבית החולים ואם נשאר משהו להעביר לאחרים שייהנו ממנו גם הם.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן