קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

מארזי מתנות ליולדת

היולדת יוצרת חיים ובין רגע יוצרת או מגדילה את המשפחה שלה. לאור המעמד המיוחד והקושי הפיזי, הדבר המתבקש הוא להעניק ליולדת מתנה, שתאפשר לה להרגיש מעט יותר טוב, רגע לפני שהיא חוזרת הביתה ומתחילה להתמודד עם החיים החדשים שלה. יש לא מעט אפשרויות בנוגע למתנות לידה, והן משתנות לפי גיל היולדת, הצרכים שלה וכמובן מין היילוד. המתנות הללו, שמגיעות לחדר התאוששות בבית החולים, לא צריכות להיות פרקטיות כמו עגלות וערימות של חיתולים, אלא מתנות נחמדות שיעלו חיוך על פניה של היולדת ושל בן או בת זוגה.

ממארזים ועד מגשי טיפולים

מבחינת המתנות המפנקות, לצד מנות אהובות ממסעדות, ישנם מארזים שונים עם תכשירים פרקטיים, מגש טיפולים וכן קופסאות מפנקות לאם ולילד. אפשר ללכת על בובה נחמדה לחדר השינה, ממתקים במארזים יפים ואפילו תיבות נגינה. כל המתנות מגיעות לרוב בצבע כחול בהיר לבנים ו-ורוד לבנות, אם כי אפשר למצוא אלטרנטיבות מעניינות ולפלפל את העניינים. ישנם גם מארזים מיוחדים לתאומים או תאומות, ואפשר אף למצוא מתנות המתאימות לשלישיות. הדבר החשוב ביותר הוא לגרום ליולדת לחייך ולעזור לה להתאושש פיזית ומנטאלית מהלידה, במה שיעזור לה להתכונן בצורה טובה יותר לכמה חודשים קשים מאוד של מחסור בשינה וקושי נפשי.

מתנות לאם פונדקאית

תהליך הלידה הוא כזה שברוב המקרים, שותפים לו גבר ואישה, אך בהרבה מקרים, יש זוגות שעוברים הליך פונדקאות בשותף עם אישה נוספת. התהליך הוא מורכב נפשית, ונובע מהרבה מאוד סיבות, ובחלק מהמקרים כלל לא נעשה בארץ, אלא בחו”ל. התחום של פונדקאות באוקראינה הוא פופולארי מאוד כיום עבור הרבה אנשים, בזכות הבירוקרטיה הפשוטה יחסית, והעלויות הפחותות, אם כי גם כאן, צריך לזכור שישנה אישה שנותנת לאנשים אחרים, זרים ברוב המקרים, מתנה בלתי נתפסת. לכן, צריך לדעת לפרגן גם לה בחזרה, בין אם בארץ או בחו”ל, עם מתנה מרשימה ואיכותית, שיראו לה את רמת האיכפתיות והכרת התודה של הורי התינוק הטרי.

במקום הנכון ובזמן הנכון

מתנות באות לסמל לא רק הנאה או פרקטיות, אלא בעיקר מחשבה והכרת תודה. במקרה של יולדת שמוסיפה תינוק למשפחה, ולבטח אם פונדקאית, שמשכירה במידה מסוימת את גופה לאנשים אחרים, הצורך במתנות קטנות שעושות את ההבדל הוא עצום. בין אם מתנות גדולות ומשמעותיות ובין אם אלמנטים קטנים שמעלים חיוך, כל דבר יכול לעזור, וכאשר האם נמצאת בחדר ההתאוששות לאחר הלידה, זה בהחלט מתבקש ורלוונטי. ישנם מקומות שיודעים לתת את המענה האיכותי למשלוח מתנות ליולדת, בזמן ובמקום הנכון, באיכות גבוהה ועם שירות משלוחים טוב. הם אלו שעוזרים לאנשים לפגוע במטרה ולהביא את המתנות הטובות ביותר עד למיטת היולדת או לביתה.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן