• imageמשלוח חינם לכל רחבי הארץ
  • imageשירות אדיב, מקצועי ומהיר

איך לבחור מתנה ליולדת?

להפוך לאימא, זו יכולה להיות התקופה הכי מרגשת, והחוויה הכי משנה חיים. יולדות רבות עשויות להרגיש שהן מוצפות כתוצאה משילוב של שינויים: פיזיים, הורמונליים ורגשיים, בזמן שבו הן לומדות משימות חדשות ורוכשות לעצמן מיומנויות של אימהות. יש אימהות חדשות אשר נעות לאחר הלידה בין מצבי רוח ירודים לבין אושר מופלא. שינויים אלה, הם שכיחים למדי.

האבא הטרי יכול לנצל הזדמנות מופלאה זו ולקנות לאם ילדו החדש, מתנה מיוחדת אצל מעצבת תכשיטים בעבודת יד. כאן יוכל למצוא טבעת יהלום שתתאים לאותה טבעת נישואין עדינה שאשתו עונדת על אצבעה, או תכשיט אחר עשוי בעבודת יד. הסיכוי שתכשיט מיוחד במינו שכזה, יהיה מנת חלקה של אחת מחברותיה, הוא נמוך, כי כל תכשיט כזה מיוצר בסדרות מאוד מצומצמות.

תכשיט איכותי עשוי ממתכת יקרה ומאבני חן אמתיות, יכול להעלות את המורל של אישה שחזרה הביתה זה עתה, עם תינוק חדש.

יש מגוון של מתנות שהאמא החדשה תשמח לקבל ממך, החברה שלה. לפני שנציע לכם כמה מתנות שיכולות לרומם את ליבה של היולדת, הנה הסבר קצר שיאפשר לכן להבין לליבה של החברה שזה עתה ילדה, וכיצד תוכלו לעזור לה.

 

למה חשוב להביא מתנה ליולדת?

 

מתנות מעוררות את מצב הרוח של כל אדם, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באישה עם רגישות יתר המאופיינת את התקופה שלאחר הלידה. מתנות יעזרו ליולדת להרגיש חשובה, להרגיש שהיא והתינוק לא לבד בעולם. לפעמים, אפילו הבאת ארוחה חמה היא מחווה יפה, אבל בעצם היא הרבה יותר מזה. מתנה היא חבל הצלה, הברכה האמתית והעמוקה ביותר, לא סתם משהו על הדרך.

 

אילו מתנות נחמדות תוכלו להביא ליולדת כדי לשמח את ליבה?

 

האינטרנט, כרגיל, מקל על חיינו. גם הפעם. תוכלו למצוא באתרי קניות ייעודיים ליולדת, מבחר של מתנות במגוון מחירים, מתנות לבן או מתנות לבת, מתנות ליולדת ושלל של רעיונות למתנות מעוצבות באופן יצירתי ומיוחד, ואפילו מתנות המיועדות לתאומים. הנה כמה דוגמאות:

 

1. דוגמאות למתנות ליולדת בן

 

- מארז פינוק ליולדת בצבע תכלת עם כמה הפתעות נחמדות

- בייבי ספא גם הוא בתכלת

- מארז דובי, כמובן בתכלת

- לוליפופ קלאסיק

- בייבי בוקס ויומן תינוק

 

2. דוגמאות למתנות ליולדת בת

 

- מארז בייבי ספא בגוונים וורודים המכיל הפתעות שונות

- תיבת נגינה קרוסלה בגוון ורוד

- מארז של בייבי סטאר ורוד

- מארז של פינוק ליולדת ורוד

בנוסף, אפשר לקנות פריטים בודדים ולהרכיב מהם את המתנה האידיאלית, כמו דאודורנט ליולדת של בודי שופ, שמפו לתינוק, מוס רחצה לתינוק יחד עם ארנב ריצ׳י שמיכי.

 

איך תוכלי לתמוך בחברה שלך אחרי לידה?

 

את יכולה לבוא לבקר את חברתך שילדה גם בידיים ריקות, ואת לא מחויבת להביא לה מתנה, אבל היא תעריך מאוד אם כן תביאי משהו או תעשי משהו למענה. אפילו שקית קטנה עם קרמים תעניק ליולדת תחושה של אסירות תודה על ההכרה הזעירה בכך שהגוף שלה, שעבר עכשיו טלטלה גדולה, ראוי לפינוק.

יש חברים שמביאים בגד לתינוק, שמיכה חמודה או חיתולים ומגבונים, ויש כאלה שמביאים מאכלים – כל דבר הוא רעיון מצוין כשלעצמו. לא משנה מה תביאי, מדובר במתנה שתשמח את החברה שלך בכול מקרה.

רעיון למתנה שהיא לא חפץ ולא אוכל, היא לתת להורים זמן חופשי כמתנה. לשמור על התינוק ולאפשר לאימא החדשה לישון קצת במשך היום. ובעצם להפגין שלא באת רק כדי לראות אותה, אלא גם כדי לעזור לה.

אם תוכלי להקדיש יותר זמן לחברתך שילדה זה עתה, לבקר אותה, לטייל איתה, להוציא אותה מהבית, לקנות עבורה מצרכים, או כאמור לטפל בתינוק למשך פרק זמן מסוים – זה יעודד אותה ויעורר מחדש את התקווה והאופטימיות שלה. היא לא תרגיש שהיא קבורה חלילה תחת הלחץ של להיות אימא למופת, שלא מצליחה לעמוד במשימה. עזרה תקל הלחצים של כל אישה יולדת, ועל אחת כמה וכמה של אותן נשים שחוות תקופה של דיכאון לאחר לידה.

 

איך אתם, המשפחה והחברים, יכולים לעזור ליולדת החדשה?

 

1. היו מודעים למצבי הרוח של האישה לאחר הלידה.

2. עזרו לאימא ולאבא החדשים לקבל את העזרה שהם זקוקים לה:

- ספקו תמיכה רגשית.

- עזרו להם במטלות היום יומיות בבית.

- הכינו להם ארוחות וחטיפים בריאים.

הרשמו לניוזלטר שלנו

אין פריטים בעגלה

אין פריטים ברשימה

קטגוריות
0
image אהבתי
0
עגלה
נווט
התקשר
הודעה