קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

לשדרג את מתנת היום כיף לחברה עם הסעות VIP

לא פשוט לגרום לעובדים שלכם על בסיס יומיומי לשמור על קשר חזק עם החברה ועל נאמנות מוחלטת, ולכן בשנים האחרונות ימי גיבוש וכיף הפכו לחלק מהשגרה בלא מעט ארגונים וחברות. המנהלים מבינים ומפנימים את הצורך בשבירת שגרה, בהתאווררות מחוץ למשרד וכמובן בפעילויות שמטרתן כיף והנאה וחיבור בין העובדים לצוות ההנהלה. או כמו שאומר המשפט – עובד טוב, זה עובד שטוב לו.

 

מתחילים בהסעה נוחה ומפנקת!

 

לא כל אוטובוס או כלי רכב ציבורי יתאים לעובדים שיוצאים ליום גיבוש. היום הזה מתקיים על טהרת הבעת ההערכה לעובדים ולכן מן הראוי שיתחיל באווירה מיוחדת ויוקרתית – בהסעה מפנקת, שירות VIP. כשהעובדים יגיעו אל נקודת המפגש וייראו איזה רכב הסעות ממתין להם – כבר תתחיל ההתרגשות. בסוף היום אותה התרגשות תורגש בקרבם כאשר אחרי יום גדוש של כיף ופעילות הם יעלו שוב על רכב ההסעות היוקרתי כדי לחזור הביתה. כשהעובדים רואים שהשקיעו בהם מכל הלב – הם מגיבים בהתאם.

 

למה כדאי להשקיע ברכב הסעות VIP?

 

יש הבדל גדול בנסיעה ובתחושה בין רכבי הסעות רגילים לבין כאלה שנחשבים לרכבי VIP. אוטובוס VIP יהיה מפואר יותר, המושבים בו יהיו נוחים במיוחד, יהיו שקעי הטענה לטלפונים הניידים בגב כל מושב, מסכי טלוויזיה יעמדו לרשות הנוסעים וישנם אוטובוס שיש בהם אפילו רשת אינטרנט אלחוטית וחדר שירותים צמוד. ואם רוצים ממש להתפנק – ישנם רכבי VIP שיש בהם אפילו מקרר משקאות וחטיפים. כן, גם זה אפשרי. באוטובוסים שמוגדרים כרכבי הסעות VIP נשמרת דרגה גבוהה במיוחד של תחזוקה וניקיון, וכשעולים אליהם יש תחושה של משהו אחר – מיוחד, מפואר ויוקרתי. לא בכל יום מזדמן לנסוע באוטובוס שכזה.

 

אילו רכבי הסעות VIP קיימים ואיך בוחרים אותם?

 

כיום אפשר לבחור בין אוטובוסים, מיניבוסים ורכבים קטנים יותר כרכבי הסעות יוקרתיים המיועדים לימים או הסעות מיוחדות. איך בוחרים את הרכב הנכון? בדרך כלל על פי מספר הנוסעים שעתידים לנסוע בו וכתלות במרחק הנסיעה. כאשר מדובר ביעד מרוחק – כדאי שרכב ההסעות יהיה גדול דיו על מנת שאפשר יהיה מדי פעם לקום, לחלץ עצמות ולא לחוש תחושה של צפיפות. המושבים הנוחים והמפנקים יעשו את ההבדל בין נסיעה טובה ואיכותית לבין נסיעה שגרתית ורגילה. פרמטרים נוספים שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים רכב הסעות הוא גיל הנוסעים, תפקיד הנוסעים בחברה וכמובן – התקציב. רכבי VIP ניתן למצוא בטווח מחירים רחב יחסית.

 

מה צריך להיות באוטובוס VIP?

 

כאשר מחליטים להזמין רכב הסעות ,VIP חשוב לוודא שקיימים בו כמה אביזרים או תוספות שיהפכו את הנסיעה למיוחדת ומהנה – שקעי הטענה לטלפונים, מושבים נעימים עם מרחב גדול עבור הרגליים, וילונות שניתן להסיט על מנת להסתיר את השמש הישירה, מקרר לשמירה על שתייה קרה או דברי מאכל להמשך הטיול, מסכי טלוויזיה תקינים שרואים אותם היטב בכל מקום באוטובוס וכמובן רשת אינטרנט אלחוטית שתסייע לכל הנוסעים להעביר את הנסיעה בכיף גדול! כדאי לבחור ברכב שמעבר לאיבזור שלו, הוא גם מושקע ויפה מבחינה עיצובית. העיניים רואות קודם, וזה עושה את ההבדל.

 

איך תבחרו את חברת ההסעות המתאימה לכם?

 

כאשר מארגנים יום כיף עבור העובדים ומחליטים לשכור את השירותים של חברת הסעות ,VIP חשוב להגדיר מה רוצים שיהיה באוטובוס – האם דרושים מסכי טלוויזיה? האם מהותי שיהיה מקרר צמוד? יש חשיבות גבוהה בביצוע תיאום הציפיות הזה. לאחר שביצענו סינון בהתאם לצרכים שלנו, מומלץ לבחור בחברה בעלת מוניטין וניסיון, וכן בחברה שמציגה את כלל האישורים הנדרשים בכל הקשור לבטיחות הרכב והסמכת הנהג. לבסוף – חשוב לקחת בחשבון גם את סוגיית המחיר. יום גיבוש לא מסתיים ברכב VIP, וסביר להניח שישנן הוצאות נוספות גבוהות מסביב לכל האירוע. והכי חשוב – ליהנות, ולהעניק מכל הלב.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן