קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

למי באמת מעניקים מתנה באירוע הלידה?

אם כבר יצא לכם להיות במעמד המרגש של קרובה אליכם היולדת, לבטח יצא לכם גם להעניק לה מתנה. במחשבה ראשונה נדמה כי את המתנה קונים עבור הרך הנולד, אך המציאות מגלה כי לעתים את המתנות לא מעניקים בהכרח לתינוק באופן ישיר. הענף של מתנות ליולדת נמצא כיום בשיאו, מה שאומר שיש לכם אינספור אפשרויות למתנות ולפינוקים שונים המוענקים לתינוק, ולא רק לו. כעת, בעת שאתם עדים לאירוע לידה נוסף ששימח משפחה נוספת, אתם שואלים את עצמכם למי באמת צריך או כדאי לקנות את המתנה.

 

מתנה לאחיו של התינוק

 

ישנם אלו שרוצים להעניק את תשומת הלב דווקא לאחיו של התינוק שנולד. לבטח שמעתם לא אחת על כך שלילדים שנולדו לפני התינוק שהגיע כעת למשפחה, קצת קשה לקבל את התוספת החדשה. זאת מאחר ותשומת הלב מתפצלת והילדים חוששים למקומם. על כן, לא אחת בוחרים מעניקי המתנות להעניק מתנות ליולדת, שהן בעצם מתנות לאחים של התינוק שזה עתה נולד. כך, מעניקים להם תשומת לב ואהבה. תמיד יהיה ניתן לקנות להם משהו בנוסף על מנת לשמח גם אותם, וזאת לצד המתנה העיקרית שתוענק לתינוק.

 

מתנה לסופר-וומן אמיתית

 

כמו כן, ישנם אלו שטוענים כי מתנות ליולדת הן מתנות שצריכות להיות מוענקות לאם. אחרי עבודה לא קלה בכלל של תשעה חודשים, מגיע לאם להתפנק במתנה מפנקת במיוחד. כך, גם באירועי הברית וגם בסמוך לאירוע הלידה, מקבלת האם לא מעט מתנות שכוללות מארזי פינוק וטיפוח שונים שהופכים את הלידה שלה לריחנית ומבושמת במיוחד. המתנות שמעניקים לאם משמחות אותה, ומזכירות לה כי לידה אינו אירוע המובן מאליו, אלא היא סופר וומן אמיתית!

 

מתנה לרך הנולד

 

לבסוף, ואיך לא: מתנה עבור התינוק בעצמו. כידוע, על מנת לגדל תינוק כיום יש צורך באינספור אביזרים על מנת להפוך את מלאכת הגידול שלו לקלה, בטוחה, נוחה ויעילה. בכל שנה מחדש מצטרפים טרנדים שונים, המצאות חדשות ודרכים יעילות להפוך את הגידול לנעים ונוח יותר. כך, בעת שאתם חושבים על מתנות ליולדת, הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא המארזים הנמכרים כיום. מארזים שכאלו מכילים בתוכם את כל מה שתוכלו לדמיין, שיכול לסייע לאם ולאב הטריים בגידול התינוק שלהם. במקום לגרום להם לצאת למסע קניות של אביזרים שונים, תוכלו להעניק להם אותם במארז מתנות ליולדת מפנק הכולל בקבוקים, מוצצים, מגבות, פריטי לבוש ותכשירים שונים.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן