קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

למה לא כדאי להעניק ליולדת מתנה לפני הלידה?

כחברים הטובים ביותר של היולדת או כבני משפחתה הנרגשים, אתם לא יכולים לחכות לשמוע את הבשורה על הלידה המרגשת. אז מצד אחד עליכם לחכות כמה חודשים עד לרגע המרגש, אך מצד שני אתם לא באמת רוצים לחכות עד לאותו הרגע אלא להתרגש ולחבק כבר עכשיו. רגע לפני שאתם בוחרים להעניק מתנה ליולדת למרות שהיא טרם ילדה, חשוב שתדעו כי לא מומלץ כלל להעניק מתנה לפני הלידה עצמה. רוצים לפנק אותה? תמיד תוכלו להעניק תשומת לב בדמות מחוות קטנות. מתנות ליולדת? חכו עם זה קצת…

 

נוגסים בהתרגשות ברגע האמת

 

שום אירוע לא יכול להתחרות עם אירוע הלידה: מדובר על התרגשות יוצאת דופן שלא ניתן להעביר במילים, אלא צריך לחוות אותה. אם כעת אתם מוצאים את עצמכם נרגשים, דמיינו לעצמכם מה יהיה לאחר שתקבלו את הבשורה המשמחת כי הקרובה אליכם ילדה. תנו לעצמכם את האפשרות לנגוס בהתרגשות ברגע האמת. בעת שתעניקו מתנות לפני הלידה, הענקת המתנה כבר הופכת במידה רבה למוערכת פחות, מפתיעה פחות ומרגשת פחות. כשם שהאישה ההריונית ובן זוגה עוד לא חושבים על מזכרות לאירועים לכבוד אירוע הברית או הבריתה, חכו גם אתם עם הענקת המתנה.

 

פשוט כי לא נהוג להעניק מתנה לפני

 

בנוסף, זיכרו כי פשוט לא נהוג להעניק ליולדת מתנה לפני שהיא יולדת. לא במקרה קוראים למתנות אלו "מתנות ליולדת" – זאת מאחר ומדובר על מתנות שמעניקים אך ורק לאחר הלידה. זיכרו כי לכל הריונית יש אמונות משלה והמון פעמים רכישת רהיטים או אביזרים עבור התינוק טרם הלידה לא באים בחשבון. על כן, חשוב לנהוג ברגישות בכל הנושא הזה ולזכור כי מדובר אחרי הכל באירוע פרטי ואינטימי של ההריונית ובן זוגה. האהבה הגדולה שלכם מספיקה בשלב זה. המתנה? תגיע לאחר מכן.

 

הענקתם כעת, ומה יהיה באירוע הלידה?

 

אם לא די בכך, נסו לחשוב על ההוצאה הכלכלית שתהיה לכם: במידה ותעניקו מתנות להריונית בזמן ההריון, מה יהיה כאשר היא תלד? הרי שתרצו להעניק לה מתנה גם לאחר הלידה. כך, אתם מכניסים את עצמכם אל מעגל של הוצאות כלכליות רבות שלא בטוח שהייתם מוכנים להיכנס אליו. על כן, אל תעניקו כעת מתנה, אלא חכו ללידה עצמה שבה דווקא כן נהוג להעניק מתנה. מה תעניקו במעמד זה? מתנה ליולדת לבן או מתנה ליולדת לבת בהתאם למין הילוד.

 

בשעה טובה היא ילדה: מה מעניקים כעת?

 

המון פעמים הסיפוק שבלהעניק מתנה גדול יותר מהכייף הגדול של לקבל מתנה. כעת, לאחר שהלידה עברה בשלום ושמחה גדולה מציפה את כל הקרובים ליולדת, הגיע הזמן שלכם להעניק לה את המתנה שכל כך רציתם! המתנה הטובה והמומלצת ביותר שתוכלו להעניק היא חבילת מתנות ליולדת הכוללת מגוון רחב של פריטים: מוצצים ובקבוקים, בגדי גוף ומגבות ואפילו תכשירי טיפוח שונים.

הענקת חבילה גדולה משקפת את אהבתכם הגדולה כלפי היולדת והיא מייצרת אפקט WOW כשמעניקים אותה. לבחירתכם, אפשרות להעניק את החבילה על ידכם או באמצעות שליחות. איך שלא יהיה, אתם הולכים לשמח יולדת טרייה…

Add to cart
×
דילוג לתוכן