קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

ליולדת הטרייה יש כבר הכל? זה לא באמת משנה

המתנות ליולדת שונות מאד ממתנות שתעניקו באירועים אחרים. בעוד מתנות יום הולדת לדוגמא מוענקות במטרה לשמח ולבדר, המתנות המיועדות ליולדת המון פעמים מוענקות בכדי לעזור. למה הכוונה? בפעם האחרונה שהענקתם מתנת יום הולדת, סביר כי הענקתם לאדם קרוב אליכם בושם, פריט לבוש או שובר מפנק. מנגד, בעת שמעניקים מתנות ליולדת, מעניקים מתנות פרקטיות שהתכלית שלהן היא לסייע להורים הטריים בגידול ילדם. גם אם אתם בטוחים כי ליולדת כבר יש הכל, דעו כי תוכלו להצליח עם המתנה שלכם בכל מקרה.

 

מטרת המתנה: תשומת לב וחיבוק ענק

עוד הרבה לפני שתשקיעו זמן ומחשבה במתנה האידיאלית, דעו כי המטרה האמיתית של הענקת המתנה היא תשומת הלב. תרבות המתנות הינה תרבות ארוכת שנים המוכרת מתרבויות שונות, כאשר הדגש הוא על החיבוק, החיוך והקירבה הנוצרת. אין זה אומר שאינכם צריכים להשקיע בבחירת מתנה פרקטית, אך זה בהחלט אומר כי בעת שתעניקו מתנה שתשקף את הכוונות הטהורות שלכם, הצלחתם במשימה הגדולה. למרות שהיולדות הטריות מקבלות המון מתנות ונדמה לעתים כי הן נהנות משפע רב, עדיין תוכלו להעניק מתנה שתפתיע ותשמח.

 

כל אם תשמח לקבל עוד בגד גוף, בקבוק ומוצץ

מאחר ומתנות הלידה הן מתנות שהתפקיד שלהן הוא לסייע במלאכת גידול התינוק, חיפוש המתנה אמור להיות לכם קל יותר. לא משנה כמה מוצצים, בקבוקים ובגדי גוף קיבלה האם במתנה, הרי שהיא תמיד תשמח לקבל עוד נוספים. הסיבה? הבקבוקים בשלב מסוים לא ראויים לשימוש, מוצצים נאבדים על בסיס יומי ובגדי גוף מוכתמים בכתמי אוכל. בכל מה שקשור לאביזרים פרקטים, אין יותר מדי מהם בשום שלב. על כן, תוכלו להעניק במתנה מארז חגיגי המכיל את כל הפריטים האלו וכך ללכת על בטוח.

 

סבב של בדיקות מקדימות: מה היא הייתה שמחה לקבל?

אתם לא מצליחים להתנתק מהתחושה כי יש לאם הטרייה פשוט הכל? אם אינכם רוצים להעניק מתנה סטנדרטית ומקובלת, ואתם מתעקשים על להעניק מתנה מדוייקת יותר, תוכלו לבצע שלל בדיקות מקדימות. איך תוכלו לעשות זאת? עם שיחת טלפון קצרה לבן הזוג של היולדת ואפילו לאמא שלה. הם יספרו לכם לבטח מה היא הייתה שמחה לקבל, אך בעיקר במה אין לה צורך. כך, תוכלו למקד את חיפוש המתנה שלכם ולבחור את המתנה שגם תשמח ותפתיע וגם תשקף אתכם כמעניקי מתנה נהדרים.

Add to cart
×
דילוג לתוכן