קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

לא במקרה מתנה ליולדת לא צריכה להיות יקרה

לא משנה מה יגידו לכם, אתם רוצים לרכוש מתנה ליולדת במחיר גבוה מאד. המון פעמים מחירים גבוהים מתקשרים עם השקעה ועם אהבה גדולה שאתם רוצים להביע. בפועל, גם עם מתנה במחיר צנוע תוכלו להפתיע, לרגש ולהביע את אהבתכם הגדולה. ב"קרוסלה" תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות נפלאות שיוכלו לשמח את היולדת הטרייה כאשר היתרון הגדול הוא המחירים הנגישים. אם גם אתם צריכים כמה סיבות טובות מדוע לא כדאי בכל מקרה להוציא המון כסף על המתנה, הנה הן לפניכם:

 

מתנה יקרה מחייבת את היולדת להחזיר באותו המטבע

 

עליכם לזכור דבר חשוב מאד: היכולת הכלכלית שלכם אינה תמיד היכולת הכלכלית של מקבל המתנה. המון פעמים בעת שאתם מעניקים מתנה יקרה מאד, אתם מחייבים את היולדת להחזיר לכם בשמחות שלכם באותו המטבע, שלעתים יכול להיות מטבע יקר מאד. על כן, ההמלצה הברורה היא לדבוק בתקציב יחסית צנוע, כזה שיאפשר לכל אחד שרוצה להשיב לכם מתנה, לעשות זאת מבלי לחוש בלחץ כלכלי. מתנה ליולדת היא מתנה שצריכה לרגש ולענות על צורך, אך בשום פנים ואופן אינה צריכה להיות יקרה.

 

אירוע לידה הוא בעצם אירועי לידה

 

הקצבתם לעצמכם תקציב שאיתו תרצו לרכוש מתנה ליולדת ואותה להעניק בחדר הלידה? רגע לפני שאתם רוכשים בתקציב שלכם מתנה אחת בלבד, כדאי שתזכרו דבר חשוב מאד: אירוע לידה אינו אירוע לידה, אלא אירועי לידה. המשמעות? עליכם להעניק 2 מתנות שונות. אם אתם חלק מהמעגל הקרוב אל היולדת, סביר מאד כי תוזמנו אל האירוע הגדול שיערך בהמשך – אירוע ברית או בריתה. תרבות המתנות היא תרבות ברורה וידועה לכל אדם בוגר בעולם המערבי, כך שלא תרצו להגיע בידיים ריקות אל האירוע. על כן, חשבו מראש את התקציב שלכם ובצעו רכישה של שתי מתנות במחיר צנוע.

 

יש לכם אפשרות לרכוש במחיר נוח, לא תנצלו זאת?

 

ענף המתנות ליולדת הינו ענף רחב מאד, מה שאומר שאתם בתור צרכנים רק מרוויחים. בעוד ישנם אלו שימכרו לכם פריטים שונים במחירים גבוהים, גם ישנם אלו שיציעו לכם לרכוש חבילות ומתנות במחירים נוחים מאד. אם יש לכם אפשרות לרכוש מתנה ליולדת במחירים נגישים והוגנים, למה שלא תעשו זאת? ב"קרוסלה" יש לכם אפשרות לבצע את הרכישה בצורה מקוונת, כך שיש לכם יכולת לשלוט דרך קבע על התקציב שלכם ולסנן את האפשרויות המוצגות לכם על פי עלות המתנות. באופן זה, תהליך הרכישה הינו קל יותר, שקוף יותר ובאמצעותו אתם נשארים עם יד על הדופק לאורך כל הדרך.

 

מה משתלם יותר: פריט בודד או מארז לידה גדול?

 

אז מה יותר כלכלי עבורכם: לרכוש מתנה ליולדת בדמות פריט בודד בלבד כדוגמת פריט לבוש או מארז מתוק, או לרכוש חבילת מתנות בדמות מארז גדול ומפנק? מובן כי היולדת תשמח יותר לקבל את המארז הגדול, ובחישוב הכללי הרי שמדובר גם על רכישה כלכלית יותר עבורכם. כשאתם רוכשים מארז אינכם משלמים על כל מוצר בנפרד, אלא שמדובר על עלות מוזלת יותר עבור כל פריט המתומחרת בהתאם למארז, כך שאתם זוכים להעניק יותר ולשלם פחות.

Add to cart
×
דילוג לתוכן