קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

כמה כסף משקיעים על מתנה ליולדת?

ישנו סיפוק אדיר בלהעניק מתנות, בעיקר כאשר מדובר על אירועים מרגשים ועל אנשים אהובים. יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם מכך שלעתים מתנות יכולות להיות מעמסה כלכלית לא קטנה. כך, לא מעטים אלו המעסיקה אותם השאלה כמה עליהם להשקיע במתנה שהם עתידים להעניק. אתם מחפשים מתנה ליולדת הטרייה ותוהים כמה עליכם להשקיע? הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם בהחלטה שלכם.

 

ראשית: זוכרים כי ערך המתנה טמון בכוונה שלה

 

לפני הכל, חשוב שתזכרו את הדבר החשוב ביותר, והוא כי הערך האמיתי של המתנה מגולם בכוונה שלכם, ולא בכמה חויב כרטיס האשראי שלכם. התפקיד של מתנה הוא להעניק תשומת לב למקבלי המתנה, כך שאינכם צריכים להטריד את עצמכם בשאלת התקציב יותר מדי. גם עם תקציב צנוע יחסית, תוכלו ליצור אפקט מרגש ונעים ליולדת הטרייה. כעת, איך מחשבים נכון את התקציב של מתנה ליולדת הטרייה?

 

לוקחים בחשבון את האירועים העתידיים

 

בעת שמדובר על מתנה ליולדת הטרייה, הרי שהמון פעמים אתם מוצאים את עצמכם מתחבטים האם עליכם להעניק ליולדת את המתנה עם הלידה עצמה, או האם עליכם לחכות לאירוע הברית או הבריתה העתידים להגיע? הרצון שלכם לחבק, לפרגן ולאהוב את היולדת באירוע המרגש שלה, מביא אתכם להעניק לה מתנות בשני האירועים. במקרה שכזה, הרי שחשוב לקחת בחשבון את ההוצאות העתידיות שכן עליכם להשקיע בשתי מתנות, בשני אירועים שונים.

 

האם רוכשים את המתנה לבד או עם חברים?

 

פרמטר חשוב שכדאי להעניק לו תשומת לב, הוא האם אתם עתידים לרכוש את המתנה מכם בלבד, או ביחד עם חברים, קולגות או קרובי משפחה. באם ואתם הולכים לרכוש את המתנה לבדכם, הרי שהתקציב לטובת מתנה ליולדת הטרייה הינו תקציב היוצא מהכיס שלכם בלבד, אך בעת שמדובר על מתנה משותפת המוענקת ממספר רב של אנשים, הרי שאתם מתחלקים בתקציב וכך יכולים להעניק מתנה גדולה ומשמעותית יותר.

 

עד כמה באמת נחוץ להשקיע מעבר לתקציב שלכם?

 

חשוב להתייחס אל המתנה ככזו שכייף להעניק, ולא ככזו שתהיה עבורכם נטל כלכלי שיכניס אתכם לפינה לא נעימה. לכן, בעת שאתם בוחרים מתנה, חשוב להיות נאמנים לתקציב שהגדרתם. לעתים אתם עלולים למצוא עצמכם חורגים באופן משמעותי מהתקציב, לאחר שראיתם מתנה שריגשה אתכם, ואותה אתם בוחרים להעניק. במקרה שכזה, כדאי לשאול את עצמכם האם באמת המתנה המדוברת, שווה את החריגה מהתקציב ואיזה אפקט היא מייצרת שמתנה אחרת בתקציב שלכם לא תוכל לייצר.

מתנה ליולדת הטרייה היא מתנה שהתכלית שלה היא להפוך אתכם שותפים לחגיגת הולדת הרך הנולד. כיום תוכלו למצוא מארזים מפנקים ועשירים במחירים נוחים, שתוכלו לקנות כמתנה אישית מכם או עם כמה שותפים נוספים. הפכו את המתנה לכזו הנוחה לכם כלכלית, וכזו שתיצור אפקט מרגש עבור היולדת ומשפחתה.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן