קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

כל הטעויות שתוכלו לעשות עם הענקת מתנה לתאומים

אין רגע מאושר יותר מאשר רגע של לידה – הרגע בו מגיעים חיים חדשים לעולם! גם אתם רוצים לקחת חלק בהתרגשות ולהעניק מתנה ללידה ליולדת קרובה אליכם שילדה תאומים? הימנעו גם אתם מכל הטעויות הנפוצות:

 

להכפיל את התקציב שלכם

 

אם ישנה טעות נפוצה במיוחד היא להעניק מתנה ללידה בתקציב כפול רק מאחר ומדובר על תאומים. לכאורה, מדובר על מהלך טבעי: מתנה אחת מבוססת על תקציב מסוים, ובעת שמעניקים מתנה לתאומים ולא לתינוק אחד, יש צורך להכפיל את התקציב. בעוד ישנם אלו המכפילים את התקציב באהבה ובפרגון מלא, ישנם אלו שעבורם תקציב כפול אינו אפשרי. על כן, דעו כי אינכם נדרשים להעניק מתנה בתקציב כפול והיולדת הטרייה גם לא מצפה לכך. מה שכן עליכם לעשות הוא לערוך תיעדוף ולהעניק מתנות שימושיות ומדוייקות.

 

לתינוק אחד מוצץ ולשני בקבוק

 

מדובר על תאומים, זוכרים? חשוב שהקו שינחה אתכם יהיה מתנות זהות ולא פריטים בודדים שאספתם. אכן, במידה והיה מדובר על מתנה ללידת תאומים שהייתה מיועדת לתינוק אחד בלבד, הייתם יכולים להעניק מארז שהיה מכיל פריט אחד מכל סוג. מאחר וכאן מדובר על אופי מתנה שונה, הרי שעליכם לדאוג לכפל פריטים עם כל פריט שאתם מעניקים. אין כל טעם להעניק מוצץ אחד, בגד גוף אחד ובקבוק אחד, שכן הם אינם שמישים ואינם עונים על צורך באופן שכזה. אם התקציב מגביל אתכם, עדיף להעניק פחות פריטים אך שיהיה כפול מהם.

 

להעניק מתנה לאם על חשבון מתנה לתאומים

 

אין כל ספק כי הריון של תאומים הינו הריון מאתגר יותר, והאם הטרייה היא אכן וונדר-וומן. יחד עם זאת, זיכרו כי האם מעדיפה לקבל מתנה ללידה המיועדת לתאומים ולא לה. המון פעמים הרצון הוא לחבק את האם, כאשר החיבוק הזה בא לידי ביטוי במתנה המיועדת לה באופן אישי. תוכלו להעניק לאם מתנה, אך רק במידה ומתנה זו אינה באה על חשבון המתנות לתאומים. מתנות אפשריות לאם יכולות להיות בעלות זיקה ישירה לאירוע הלידה, כמו הענקת יומן צעדים ראשונים, בו ניתן לתעד את כל הרגעים הראשונים והמרגשים עם התאומים.

 

לא לבחור מתנות בצבעים מתאימים

 

ישנו מארז נפלא בצבע כחול שראיתם ואותו אתם רוצים להעניק? רגע לפני שאתם מעניקים מארז בצבע המזוהה עם הבנים, כדאי לוודא כי התאומים הם אכן בנים ולא מדובר על תינוק ותינוקת. הטעות השכיחה ביותר שרבים עושים בתום היא לא להתאים את צבע המתנה למין הילוד. על כן, כדאי מאד להבטיח שאתם מודעים להרכב התאומים: בן ובת, בן ובן או בת ובת. אלו מכם שרוצים להימנע מאי נעימויות שכאלו ולהבטיח כי מתנה ללידה תסתכם כהצלחה, תוכלו להעניק מארז שהצבע השלט בו הוא הלבן – צבע המתאים לבנים ולבנות.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן