קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

טיפים לעריכת אירועי ברית בטבע

אם לארגן אירוע רגיל זו משימה לא פשוטה, אז תכנון וארגון ברית מילה הוא בוודאי מורכב עוד יותר, ובעיקר בגלל ההתרעה הקצרה, והמאורע הכל כך סוחט ומטלטל, פיזית ונפשית. עבורכם, ההורים הטריים, אולי דווקא אירוע בטבע יכול להיות הבחירה הפשוטה והנכונה ביותר.

להפקת אירועים בטבע יש מוניטין של הפקה מורכבת ומסובכת הרבה יותר מאשר אירוע באולם סטנדרטי וסגור, אבל גם אם ארגון האירוע דורש מעט יותר השקעה, ראשית יש עשרות חברות הפקה שמתמחות בכך והן יעשו לכם חיים הרבה יותר קלים, ושנית – זה פשוט שווה את זה.

 

למה לערוך אירוע ברית דווקא בטבע?

 

עם כל ההתרגשות וההכנות לקראת הלידה, הראש שלכם גם ככה לא נמצא בהפקה של אירוע. מה גם שלידה היא רוב הזמן לא אירוע שמתרחש על פי בקשתכם, אז הקמת האירוע צריכה גם לקרות בהתרעה ממש קצרה. אם זה ככה, הכי קל יהיה לבקש ממישהו מקצועי שיארגן הכל. ואם כבר לפנות למפיקי אירועים – אז כבר ללכת על הפקת אירוע בטבע.

גם אם אתם מארגנים בעצמכם, היום כבר הרבה יותר קל לארגן אירועים בטבע כיוון שמספר הספקים העוסקים בכך גדל והביקוש לאירועי טבע הרבה יותר גדול מבעבר, כך שכל העוסקים בתחום מנוסים בכך הרבה יותר מבעבר. בקיצור – אין לכם מה לפחד.

אירוע בטבע תמיד ירגיש הרבה יותר נינוח ומשוחרר מאשר אירוע באולם, ואם אתם הופכים להורים בפעם הראשונה הרשו לנו לומר לכם – נינוח ומשוחרר זה בדיוק מה שאתם צריכים בתוך הימים האינטנסיביים והכל כך אמוציונליים שאתם עוברים.

בנוסף, אין מה לעשות – אירועים בטבע הם הדבר החם ביותר היום, ואירוע באולם סגור נחשב מיושן ולא מספיק מושקע. אם אתם רוצים לחגוג ובגדול, אירוע בטבע הוא הבחירה הנכונה ללא ספק. הדבר שצריך להנחות אתכם לקראת האירוע הוא לדאוג שהתנאים הבסיסיים יהיו הכי נוחים ונעימים עבור האורחים וגם עבורכם – ההגעה, התאורה וההתנהלות במקום האירוע עצמו, השירותים ועוד.

מבחינת רמת האוכל, תשתיות התאורה, ההגברה, החשמל, הביוב והצנרת, אירועי טבע לא נופלים ברמתם מאירועים באולמות או גנים. יש כל כך הרבה ספקים שמתמחים בכך, כך שאתם יכולים להבטיח את האירוע הטוב והאיכותי ביותר לאורחים שלכם.

היתרון הגדול באמת של אירועי הטבע על אירועים במקומות סגורים כלל לא תלוי בכם. אין מה לעשות, גם אם תבחרו באולם האירועים או במסעדה היפים והאיכותיים ביותר, מבחינת היופי והרושם על האורחים – הטבע תמיד מנצח.

Add to cart
×
דילוג לתוכן