קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

טיפים לבחירת מתנה מתוך מבחר מתנות ליולדת

גם אתם מוצאים עצמכם אבודים אל מול מבחר מתנות ליולדת? לשמחתכם, השפע הרב מאפשר לכם להעניק מתנה כמה שיותר מדוייקת, זאת בשונה משנים עברו בהן היו מוצעים לכם כמה דגמים פשוטים של מארזים והיה עליכם להעניק אחד מהם. כעת, אתם יכולים להעניק מארז מוכן מראש, פריט בודד או להרכיב מארז מאפס.

 

1. תקציב, תקציב, תקציב

 

עוד לפני שתחליטו מה אתם רוצים להעניק ליולדת חשוב שתגדירו כמה אתם מוכנים להעניק לה. מתנה שאתם רוכשים הינה שוות ערך לכסף, כך שעליכם להגדיר תקציב ברור. מדוע חשוב להגדיר תקציב? בעת שיש לכם סכום מדוייק שאותו אתם משקיעים במתנה, אתם יכולים לשלול המון אופציות שלא רלוונטיות לכם מבחינה תקציבית, מה שאומר שאתם לא מבזבזים את זמנכם על בחינת מתנות שהינן מראש לא רלוונטיות.

 

2. לא יוצאים מהבית בשביל מתנה

 

רגע לפני שאתם מקפיצים את הבייביסיטר על מנת שאתם תוכלו לקפוץ אל חנות המתנות, דעו כי תוכלו לרכוש מתנה ליולדת בדרך מקוונת ומהירה! אתר “קרוסלה” מנגיש לכם מגוון רחב של פריטים בודדים ומארזים עשירים המיועדים ליולדת הטרייה. היתרונות של רכישה מקוונת? החל מהאפשרות לרכוש מכל מקום ובכל זמן, דרך האפשרות לסנן תוצאות על פי תקציב ועד האפשרות לשלוח את המתנה ישירות אל בית היולדות או אל ביתה של היולדת.

 

3. זה בסדר לא להעניק את המתנה רק בשמכם

 

אתם מוצאים עצמכם עם תקציב צנוע שלא מאפשר לכם להעניק את המתנה שאתם רוצים להעניק? דעו כי מתנת לידה היא בדיוק המתנה שנהוג גם להעניק בשם כמה אנשים. ההמלצה היא לחבור אל מכרים משותפים לכם וליולדת ולרכוש את המתנה ביחד – החל מחברים טובים, דרך בני משפחה ועד קולגות למקום העבודה. בעת שאתם חוברים למכרים נוספים, אתם מגדילים את התקציב וכך יכולים לרכוש ליולדת מתנה משמעותית יותר.

 

4. פונקציונאליות היא מעל לכל

 

מבחר מתנות ליולדת יכול לבלבל אתכם ולגרום לכם להיות מאד לא מפוקסים על מה כדאי להעניק. במידה ואכן תגיעו למצב שכזה, שימו אל מול ענייכם מילה אחת: פונקציונליות. מתלבטים בין כמה מתנות שונות שיכולות להתאים ליולדת? בחרו את המתנה המסתמנת כזו שהינה השימושית ביותר. על כן, העדיפו תמיד מתנות שניתן להשמיש בהווה ולא בעתיד, בחרו באביזרים כדוגמת מוצץ ובקבוק על פני משחק וכדומה.

 

5. דעו את מין הילוד!

 

הפח שלא מעטים אלו שנופלים הוא בו הוא מין הילוד: עם רכישת המתנה אתם חייבים לדעת את מין הילוד! המעגל הקרוב של היולדת אומנם יודע אם הרך הנולד הוא תינוק או תינוקת, אך מעגלים רחוקים לא תמיד מודעים לנתון זה. על מנת שתוכלו לבחור מתנה בצבע מתאים, הבטיחו כי אתם יודעים האם מדובר על תינוקת או תינוק.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן