קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

חוגגים אירוע ברית או בריתה? 5 דברים שגם אתם צריכים לעשות!

רגע לפני אירוע הברית או הבריתה, דעו מה מצופה מכם, מה אתם צריכים לעשות ועל מה ממש לא כדאי לוותר:

 

1.השקיעו במזכרות לאורחים

 

אמנם באירוע ברית או בריתה נהוג כי האורחים הם אלו שמעניקים לכם מתנות, אך יהיה יפה מאד אם גם אתם תשקפו בפני האורחים כי חשבתם עליהם. כיום, הסטנדרט הקיים בענף האירועים הוא להעניק מתנה לאורחים שהגיעו לחגוג אתכם את האירוע. מזכרות שכאלו מצריכות מכם להשקיע כמה שקלים בודדים עבור כל מזכרת, כאשר האפשרויות הפופולאריות כוללות צנצנות עם סוכריות, מארזי שוקולדים וספרי תהילים.

 

2.ספרו למכרים שלכם מה אתם רוצים לקבל במתנה

 

מהרגע בו בישרתם לכל המכרים שלכם על אירוע הלידה, נדמה כי השאלה "מה תרצו במתנה" גוברת על איחולי המזל טוב. סביר מאד כי השאלה הזו תופנה אליכם לא מעט, בעיקר מאחר ובאירועי ברית ובריתה נהוג להעניק מתנה, ולא צ'ק. ההמלצה אליכם? ספרו למכרים שלכם מה תשמחו לקבל – כך אתם חוסכים להם לא מעט זמן, ובעיקר מבטיחים כי אתם תקבלו את המתנה שרציתם לקבל.

 

3.יש לכם ילדים נוספים? שתפו אותם בהכנות

 

כל עוד כבר יש לכם ילדים, יהיה כדאי בהחלט לשתף אותם בארגון אירוע הברית או הבריתה. כידוע, ילדים הם ילדים, ולא אחת הם חשים רגשות קנאה עם הגעתו של תינוק חדש אל הבית. תנו לילדים שלכם את המקום שלהם, ותנו להם להשתתף בהכנות לאירוע. כך, אתם גם מאפשרים להם לקחת חלק ולהפוך אותם שותפים, ואתם גם יכולים להחליף את הרגשות המקשים עליהם בשמחה, אהבה ונתינה.

 

4.חגגו את האירוע במקום שיתאים גם לרך הנולד

 

המון פעמים המחשבה שלכם היכן לחגוג את האירוע מתמקדת בעיקר בשביעות רצון האורחים. לא שלא חשוב להתחשב בדעתם או בשאלה היכן יהיה ראוי לארח אותם, אלא שחשוב להתחשב בעיקר בתינוק. מה זה אומר? אם אתם חוגגים את האירוע לדוגמא בעונת הסתיו או החורף, יהיה כדאי לבחור במתחם סגור ולא להסתכן ברוחות וגשמים שיכולים לפגוע בבריאותו של התינוק.

דומה הדבר עם אירוע בעונת הקיץ: הבטיחו כי המקום בו אתם חוגגים מציע לכם את פתרונות המיזוג האיכותיים ביותר, זאת על מנת לבסס סביבת חגיגה נעימה לאורחים, אך בעיקר לרך הנולד שחוגגים את הגעתו לעולם.

 

5.אל תוותר על הזמנות לאירוע

 

בעידן הדיגיטלי קל מאד לוותר על האפשרות של הדפסת הזמנות לאירוע, זאת מאחר וישנן אפשרויות שונות של הזמנות דיגיטליות. אף הזמנה דיגיטלית לא תוכל להחליף את ההזמנה המסורתית שתפיקו עם בית דפוס. ישנה מסורת יפה מאד שכדאי לשמר אותה – בה אתם מעניקים מעטפה מהודרת עם הזמנה מעוצבת עם כל פרטי האירוע. ברית ובריתה אתם חוגגים רק פעם אחת בחיים – השקיעו בדברים הקטנים שיוצרים אפקט גדול.

Add to cart
×
דילוג לתוכן