קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

חבילת מתנות ליולדת רוכשים רק באינטרנט!

אם גם אתם רכשתם לאחרונה מתנה לחבר או בן משפחה, לבטח גם אתם מזהים את הרוטינה הבאה: הגדרת תקציב למתנה, נסיעה אל מתחם קניות, תשלום על חנייה, עמידה בפקקים ובזבוז רב של זמן. מה אם היו אומרים לכם שכיום מהפכת האינטרנט מאפשרת לכם לרכוש את המתנה שאתם רוצים באמצעות האינטרנט?

כיום זוגות מתחתנים לאחר היכרות באינטרנט, אנשים משלמים את החשבונות שלהם באמצעות האינטרנט ואפילו עובדים בפלא הזה: האינטרנט. אם כך, מה מונע מכולם להתקדם הלאה גם בכל הקשור לתרבות רכישת  המתנות? עם "קרוסלה" אתם יכולים לרכוש חבילת מתנות ליולדת, לחסוך מעצמכם את כל הטירחה הרבה ובעיקר ליהנות מכל התועלות שיש ברכישה מקוונת!

 

שירות משלוחים עד היולדת!

 

החיים המודרנים הכתיבו קצב משלהם. ללא כל ספק, ניתן לומר שלפני עידן האינטרנט החיים פעלו בקצב איטי יותר ורגוע יותר. מאז שהאינטרנט הפך להיות חלק בלתי נפרד מהחיים, המון אנשים התמכרו לקצב המהיר שבא לידי ביטוי בין היתר בהחלפת מידע במהירות עם גורמים שונים. החלפת המידע באה לידי ביטוי גם עם היכולת שלכם לרכוש חבילת מתנות ליולדת באמצעות האינטרנט.

למה שתשקיעו זמן רב מזמנכם עם גיחה אל חנות אם אתם יכולים פשוט שלא? לא רק שאתם יכולים לרכוש את המתנה ליולדת באמצעות האינטרנט, אלא תוכלו גם לשלוח אותה אל היולדת מבלי שתצטרכו להגיע אליה פיסית. באופן זה ניתן לגשר גם על פער המרחק והזמן בעת שאתם לדוגמא גרים במרכז והיולדת בדרום – המתנה מגיעה עד אליה!

 

דילוג בין מחלקות בדרך הקלה ביותר

 

ישנן המון חנויות, בעיקר החנויות המיועדות לילדים, המאופיינות בגודל רב ומחלקות גדולות מאד שקשה מאד להתמצא בהן. החנות האינטרנטית של "קרוסלה" מנגד מאפשרת לכם לדלג בין המחלקות השונות בחנות בקלות רבה. לא מדובר על דילוג בין מחלקות פיסיות שעליכם לנדוד בהן ולעשות מרחקים ארוכים, אלא על מחלקות המסומנות על פי סקטורים שונים.

המשמעות? חיפוש המתנה שלכם הופך לתהליך קצר מאד שמאפשר לכם לרכוש את המתנה לחברתכם היולדת במהירות. בלחיצת כפתור בלבד אתם מגיעים אל המחלקה הנדרשת על ידכם וכך לא צריכים לבזבז זמן רב בחיפושים, בדיקות והתייעצות עם אנשי שירות.

 

"סליחה, אפשר לקבל שירות?"

 

עבור רבים שירות עצמי נשמע כמו חיסרון, אך בעידן האינטרנט נדמה כי רבים דווקא מחפשים אחר אפשרויות השירות עצמי מבלי צורך להסתייע בעזרה חיצונית. אכן, השירות העצמי המון פעמים מתגלה כיתרון גדול, כמו עם החנות של "קרוסלה".

בעוד עם הגעה אל חנות צעצועים עליכם להמתין לאיש שירות פנוי שיכוון אתכם וימצא עבורכם את המתנה, בחנות המקוונת אתם חופשיים לחפש לבדכם, להתעכב לכמה זמן שתרצו על מתנה מסוימת ולדלג על מחלקות שלא נראות לכם. אינכם צריכים להיות תלויים עוד באנשי שירות, אלא אתם אלו המעניקים לעצמכם את השירות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתעניקו לעצמכם שירות יוצא מן הכלל.

 

החנות פתוחה 24/7 וזמינה לכם תמיד

 

אותו קצב מהיר המאפיין את החיים המודרנים, מאפיין גם את הצרכים המשתנים של האנשים: רבים רוצים לקבל את מבוקשם בכאן ועכשיו. במציאות? לא תמיד ניתן לקבל את שרוצים באותו הרגע. החנויות הפיסיות מגדירות שעות פתיחה מראש, כך שעל הקונים הפוטנציאליים להתאים את עצמם אל שעות הפתיחה, שלעתים לא חופפות את הזמנים הפנויים שלהם.

בחנות המקוונת של "קרוסלה" אתם יכולים לבצע את מסע הרכישה שלכם בזמנים הנוחים לכם. האם תוכלו לבקש יותר מחנות הפתוחה שבעה ימים בשבוע, לאורך כל שעות היממה? בזמנים הנוחים לכם ביותר תוכלו לבחור בין פריט בודד שתרצו לרכוש ולהעניק כמתנה, או במתנה גדולה יותר כמו חבילת מתנות ליולדת.

 

מסננים את האפשרויות על פי התקציב

 

אתם רוצים לבחור את המתנה שלכם על פי תקציב ידוע מראש? בחנות פיסית קשה מאד למצוא מתנה על פי תקציב, זאת מאחר והמתנות מפוזרות בחנות ועליכם לנדוד בין המחלקות השונות. בחנות המקוונת של "קרוסלה" אתם יכולים לעשות זאת אחרת: באפשרותכם להפעיל פילטר מסנן על פי מחיר המתנות, כך שתוכלו לצפות בתוצאות הרלוונטיות לתקציב שאתם רוצים לעמוד בו. חבילת מתנות ליולדת או מתנת לידה המבוססת על פריט בודד – רוכשים באינטרנט!

Add to cart
×
דילוג לתוכן